• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Lora Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Lora Wedding Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lora Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Lora Wedding Hakkında

Düğün öncesi hem stres atmak hem de gelenekleri yerine getirmek amacıyla yapılan kına geceleri, son yıllarda artık daha renkli ve eğlenceli bir hal almaya başladı. Kına geceleri için sürekli gelişen tasarım ve konseptlere denk gelmeniz mümkün. Osmanlı tarzından tutun da Hint tarzına uzanan geniş bir skala ile karşılaşacaksınız. Gelin hamamı da bunlardan biri sadece.

Lora Wedding olarak, Diyarbakır’da kına organizasyonu firmaları arasında iddialı olmak ile birlikte öncü rolü de üstleniyoruz. Profesyonel ekibimiz ile gecenizi unutulmaz kılmak için geliyoruz. Şık bindallı ve kaftanlarımız arasından en beğendiğinizi seçip gecenin yıldızı olmaya hazır mısınız?

Özel olarak hazırladığımız koreografilerimiz ile dansçılarımız, enfes bir dans şovu sunacaklar. Kına ekibimizde yer alan nedimeler eşliğinde gerçekleşecek kına seremoniniz için kına mumu, kına tepsisi ve kına takımı gibi aklınıza gelebilecek her detayı temin ediyoruz. Kınanın kokusundan rahatsız olan veya farklılık isteyen davetlileriniz için hint kınası tercih edebilirsiniz. Kına gecesine özel repertuarımız ile gece boyu arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Eğlencenize dilek feneri uçurarak devam etmek ister misiniz peki? İçinizden geçen tüm dileklerinizi böyle özel bir gecede göğe salmak çok güzel bir fikir olur diye düşünüyoruz. İsterseniz semazen gösterisi ile gecenizi daha da anlamlı kılabilirsiniz. Davetlilerinize dağıtacağınız hediyelerinizden tutun, eğlence amacıyla kullanacağınız her aksesuarı özel olarak tasarlıyoruz. Sadece 1500 TL’den başlayan uygun fiyatlarımız üzerinden fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres::

    Şanlı Urfa Yolu Üzeri Ceylan Karavil Parkı Avm -1.Kat

  • Haritadaki Konumu

    Lora Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.