Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bolu

Küçük Melek Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Küçük Melek Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Küçük Melek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Küçük Melek Organizasyon Hakkında

Siz de kendi kına gecenize misafir gibi gelmek istemez misiniz? “Nasıl olacak o” diyenleri şöyle alalım o hâlde.

Kendi kına gecenize ait hiçbir detayı düşünmeyeceğiniz ve aynı zamanda bütün isteklerinizin de gerçek olacağı bir organizasyon hayal edin. İşte biz Bolu Küçük Melek Organizasyon ekibi olarak size tam olarak bun yaşatıyoruz. Sizin o geceye sadece hazırlanıp gelmenizi istiyoruz. Modern konseptli bir kına gecesi mi istersiniz yoksa geleneksel mi? Aslında ben bambaşka bir şey hayal etmiştim derseniz o da var tabii ki. O zaman başlayalım kendimizi size anlatmaya. Öncelikli olarak kına gecenizde ortamın hüznünü alabilmek adına 27 kişiden oluşan nedime ekibimizle sizi ve misafirlerinizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Sahnenin ortasında rengarenk kıyafetlerden oluşan bir ekibin yer almasını kim istemez ki? Sizi de güzelce o nedimelerin ortasına alıyor ve hazırlanan koreografiyi birlikte yapıyorsunuz. Böylelikle o günde sadece size özel olarak hazırlanan çeşitli dans gösterilerini konuklarınıza sergiliyorsunuz. 9 farklı taht seçeneğimiz ile de kendinizi çok daha fazla özel hissetmenizi sağlıyoruz. Ayrıca klasik kına yakılma töreni için de kına tepsisi, kına mumu, kına süslemeleri ve bizce en önemlisi olan kına müziğini de bizden rahatlıkla temin edebiliyorsunuz. Boşuna demedik kendi kınanızda misafir gibi ağırlıyoruz sizi diye. Dilerseniz misafirlerinize davul show eşliğinde hem görsel hem de işitsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Ayrıca hint kınası alternatifiyle de o geceye ait geleneğin sevdiklerinize de çeşitli şablonlarla uygulanmasını sağlıyorsunuz. Böylelikle size geleneksel olarak yakılan kına sevdiklerinize de yapılmış oluyor ve herkes o günden belirli bir süreliğine de olsa bir hatıraya sahip oluyor.

Bunların sonucunda tek yapmanız gereken isteklerinizi bize anlatmanız, kurguladığınız o muhteşem kına gecesinde istediğiniz bütün detayları bizimle paylaşmanız yeterli.

Gerisini sadece bize bırakın.

İletişim

  • Adres:

    Tabaklar mah. Cumhuriyet cad. No:34/a Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Küçük Melek Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.