CanPalas Düğün Salonları

0850 532 30 07

E-posta Gönder

 • Merkez, Uşak. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

CanPalas Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

CanPalas Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

CanPalas Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınıyor mu?
Hayır

CanPalas Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

CanPalas Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

CanPalas Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.CanPalas Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


CanPalas Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

CanPalas Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


CanPalas Düğün Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

CanPalas Düğün Salonları düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

CanPalas Düğün Salonları Hakkında

Uşak düğün salonlarından Can Palas’a hoş geldiniz! Düğününüzü Uşak’ta gerçekleştirmeyi planlıyor ve şık bir düğün salonu arıyorsanız sizi Can Palas’ta ağırlayabiliriz. Mekanımız bünyesinde birden fazla salon bulunduğundan çiftler tarzlarını yansıtan salonu seçebilir, davetli sayısına uygun olan bir alanda düğünlerini düzenleyebilirler. Mekanımızda isteğe göre yemekli ve kokteyl konseptli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Davet Alanları

Can Palas’ta 4 farklı davet alanı mevcut. Bu salonlarımızın isimleriyse Can Palas Platin Salon, Can Palas Gold Salon, Can Palas Kır Salonu ve Can Düğün Salonu şeklinde. Kapalı alanlarımız 300 ila 1.000 kişilik düğünler için uygunken açık alanımızda 1.000 ila 2.000 kişilik bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kapalı alanlarımız yüksek tavanlı yapılarıyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

●Can Palas Platin Salon’da gösterişi dekorlar öne çıkıyor. Bu salonumuzda arka fonu kumaşlarla kaplı bir platforma sahibiz. Bu platformu nikah masanız için kullanmayı tercih ediyoruz. Platin Salon’da yuvarlak banket masaları kullanıyor ve masalarımızı beyaz sandalyelerle birleştiriyoruz. Masa üstlerinde de çiçek süslemeleri, 5 kollu şamdanlar ve mumlar yer alıyor.

●Gold Salon’da ağırlıklı olarak altın rengini kullanıyoruz. Krem ve beyazın da ön planda olduğu salonumuzda oturma düzenini yuvarlak masalarla hazırlıyoruz. Masalarımızı altın rengi tiffany sandalyelerle tamamlıyor ve 5 kollu şamdanlarla masaları dekor ediyoruz. Aynı zamanda çiçek dekorları da masalarımızı süslüyor.

●Kır Salonu’nda çim zemin sizi bekliyor. Bohem bir atmosfere sahip olan kır bahçemizde yuvarlak masalarımızı beyaz veya konsepte uygun başka bir renkteki örtülerle kaplıyor ve masa üstlerinde çiçek dekorlarından faydalanıyoruz. Beyaz renkli napolyon sandalyelerimizi de kurdeleler ve tüllerle giydiriyoruz. Açılır kapanır sandalye seçeneğimiz de bulunuyor.

●Can Düğün Salonu’nda da yuvarlak banket masaları ve şık masa üstü süslemeleri sizi bekliyor.

Hizmetler

Can Palas Uşak Düğün Salonu’nda çiftleri ışık ve ses hizmetleriyle karşılıyoruz. Sahnemizi de kendi ekibimizle hazırlıyoruz. Mekanımızda organizasyon sorumlusu olsa da dileyen çiftler organizasyon firmasını dışarıdan getirebilirler. Yemek servisi de yapılan düğün salonumuzda menüde değişiklik imkanı da bulunuyor. Can Palas bünyesinde hazırlık odası da mevcut. Ayrıca mekanımız engelli girişi için de uygun olanaklara sahip.

Mekanımız diğer Uşak düğün salonlarından geniş alanı ve farklı dekorasyonlara sahip davet alanlarıyla ayrılıyor. Düğün salonumuz merkezi ve kolay ulaşıma elverişli konumuyla da hem çiftlerin, hem de davetlilerin yüzünü güldürüyor. Uşak Can Palas Düğün Salonu fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir, profilimizin hemen altında veya sayfanın üstünde verilen telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 30 07
 • Adres:

  Karakuyu Mah. Atatürk Bulvarı No: 35 Bölme

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  CanPalas Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.