• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bölme Havuz Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Bölme Havuz Bar Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bölme Havuz Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bölme Havuz Bar Sıkça Sorulan Sorular

Bölme Havuz Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bölme Havuz Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bölme Havuz Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bölme Havuz Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bölme Havuz Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bölme Havuz Bar Hakkında

Artık evlenmeye karar verdiniz. Ayrıntısı bol ama keyifli bir sürece girdiniz. Hayatınızı birleştireceksiniz. Bu sürecin belki de en eğlenceli ayağı olan kına geceniz için mekân arayışındasınız. O zaman 5000 metre karelik bir alan üzerine kurulu olan tesisimize hoş geldiniz. Havuz başında kına gecesi mi yapmak istiyorsunuz? Ya da şık dekore edilmiş bir kapalı alanda? Karşınızda Bölme Havuz Bar!


15 yıldır böyle özel günler için çalışıyoruz. Her bir çiftin hikayesini duyunca heyecanlanıyor, özel günlerine ev sahipliği yapınca da onur duyuyoruz. Davetli sayısına göre değişen personelimizle birlikte aksama yaşamadan dilediğiniz şekilde kına gecenizi geçiriyorsunuz. Kış mevsiminde organizasyon yapmak isteyenlere 1000 metre karelik bir alanla, yaz mevsiminde davet düzenlemek isteyenlere ise havuz başı alanımızla hizmet veriyoruz. Asla pişmanlığınız olmayacağımıza dair de söz veriyoruz.


Dışarıdan organizasyon firmasına ihtiyaç duymuyorsunuz. Çünkü çözüm ortaklarımız isteklerinizi hemen cevaplıyor. Kına tahtından kına ekibine alanın süslenmesinden konsept çalışmalara kadar… Yemekli ya da yemeksiz de davetini gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemekli düşünüyorsanız önceden tadım ve değişiklik yapabilme şansınızın olduğu harika lezzetleri buluşturuyoruz sizinle. Hatta tüm bu menüye de önceden birlikte karar veriyoruz tıpkı diğer ayrıntılar gibi. Bu yüzden yüz yüze görüşme kısmı bizim için önemli.


Memnuniyet odaklı bir çalışma prensibine sahibiz. Ayrıntılar bizim için önemli. Çünkü ortaya hayal edilen tablonun çıkması gerekiyor. Belki de bu yüzden şu zamana kadar birçok çiftin özel günlerine ev sahipliği yaptık.


Tahmin ediyoruz ki, şu an Bölme Havuz Bar telefon numarasını merak ediyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekenler var. İlki yandaki “fiyat teklifi al” butonuna tıklamak. İkinci ve sonuncusu da çıkan formu eksiksiz doldurmak. Böylece hızlı bir geri dönüş sağlıyor ve sizi tesisimize davet ediyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ulubey Yolu Bölme Beldesi Çıkışı

 • Haritadaki Konumu

  Bölme Havuz Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.