Bölme Doğal Lezzet Çiftliği

E-posta Gönder

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

 • Bölme Doğal Lezzet Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bölme Doğal Lezzet Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Bölme Doğal Lezzet Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bölme Doğal Lezzet Çiftliği kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bölme Doğal Lezzet Çiftliği kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği Hakkında

Uzun yıllardır Uşak Bölme Doğal Lezzet Çiftliği adresimizde halkımıza hizmet sunuyoruz.


Uşak halkının gündelik hayatlarında uğradığı bir adresiz. Haftada ortalama 1000 kişi restoranımızı kahvaltı ve yemek için ziyaret etmekte. Şimdi ise kına, nişan, söz, butik düğün ile sizlere hizmet vermekteyiz Aynı zamanda özel davetleriniz için de hizmet sağlıyoruz. Bunun için oldukça geniş yemyeşil bir bahçemiz bulunuyor. Dilerseniz kapalı alanımızda da hizmet verebiliyoruz. Sezona göre istediğiniz bölgeyi tercih ederek davetinize uygun düzenlemelere başlıyoruz.


Kendinizi doğanın içerisinde hissedeceğiniz mekânımızda bugüne dek sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Kına, düğün, evlilik teklifi, nişan ve çok daha fazlası… Bizi tercih eden çiftlerin beklentilerini karşılayabilmek esas amacımızdı. Bunun için kendimizi oldukça geliştirdik ve bu konuda çalıştık. Organizasyonda tüm ihtiyaçlarınızı bilen bir ekip olarak karşınıza çıkıyoruz. Davetleriniz için çözüm ortaklarımızla masaya oturuyoruz, tüm beklentilerinize cevap verebilecek davetler tertip ediyoruz.


Kına organizasyonlarımızda sürecin nasıl ilerlediğinden bahsetmemiz gerekirse:


Öncelikle çiftimizi Bölge Doğal Lezzet Çiftliğine davet ediyor; mekânımızı gezdiriyoruz. Bu aşamada isteklerini dinlemeyi ihmal etmiyoruz. Mekânımızı gezdikten sonra çiftimizle masaya oturuyoruz. İstekleri etraflıca dinliyoruz ve yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi paylaşıyoruz. Neler mi yapabiliyoruz? İstediğiniz davet alanımızı seçebiliyoruz ve kına gecenize özel bir oturma planı oluşturabiliyoruz. Mekânımızda yemekli ya da pastalı olarak organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Yaptığınız seçime göre ikram ve yemek alternatifleri sunuyoruz. Kına gecenize özel menüler oluşturabiliyoruz. Aynı zamanda bir restoran olduğumuz için lezzet noktasında oldukça iddialıyız. Doğal ürünlerimizle davetiniz için en güzel yemekleri ve ikramları hazırlayabiliriz.


Mekân süsleme ve dekor noktasında ise organizasyon firması desteği alıyoruz. Kaliteli bir hizmet sunuyor, çiftimizin beklentilerini her noktada karşılamaya çalışıyoruz. Organizasyon firmasıyla koordineli bir şekilde hareket ederek; tüm isteklerinize uygun çözümler sunabilmek adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Kına ve bekarlığa veda partiniz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Bölge Doğal Lezzet Çiftliği fiyatları ve hizmetleri ile ilgili sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karakuyu Mahallesi, 64420 Bölme Belediyesi Merkez/Uşak

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.