Yaşar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yaşar Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Yaşar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Yaşar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yaşar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yaşar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yaşar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yaşar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Yaşar Düğün Salonu Hakkında

Diyarbakır’da geleneklerinizi en güzel yansıtan kına gecenizi Yaşar Düğün Salonu Diyarbakır olarak düzenliyoruz. Sizler için muhteşem organizasyonlar yapıyoruz. Davetlilerinizle keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, gelin adayımızı ve konuklarımızı bekliyoruz. En özel anlarınızda ihtiyaçlarınıza özel profesyonel çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz.


400 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip salonumuz, ferah tavan yüksekliği ve iki katlı yapıya sahip. Kına gecesi organizasyonunuz öncesinde yapacağımız görüşmede tüm detayları birlikte planlıyoruz. Masalarımızı 8 ve 10 kişilik olarak davetli sayınıza göre düzenleme yapabiliyoruz. Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. İstiyoruz ki hiçbir eksiğiniz kalmasın. Kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi, davul, fener, testi ve daha birçok şey. Kına tahtınızın da itina ile hazırlanacağından şüpheniz olmasın. Her detayını çok beğeneceksiniz. Bize isteklerinizi iletmeniz yeterli. Gerisini bize bırakın. Eğer farkı bir konsept arzu ederseniz organizasyon firmalarıyla da çalışabiliriz. Bizim için önemli olan sizin gönlünüzce bir gece geçirmeniz.


Ses sistemi ve sahne ekipmanlarımızda son teknoloji ürünleri tercih ettik. Kaliteli bir ortamda doyasıya eğlenebileceksiniz. Orkestramız sizin için özel hazırladığı repertuarıyla salona ilk girdiğiniz andan başlayarak performanslarını sergilemeye başlıyorlar. İsterseniz sizde favori şarkılarınızı düğün öncesi bizimle paylaşarak repertuvarımızda yer almasını sağlayabilirsiniz.


Konuklarınız için çerez, kuru ve yaş pasta, meşrubat ikramları hazırlıyoruz. Konuklarınızın memnun olması bizim için son derece önemli.


Her zaman daha iyiyi ve mükemmeli hedefleyen profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, görkemli ziyafetler sunmak için var gücüyle sizlerin yanında.


Eğer siz de düğününüzü bizimle birlikte planlamak isterseniz Yaşar Düğün Salonu Diyarbakır adres ve iletişim bilgilerine yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sabırsızlıkla sizi bekliyor olacağız.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Selahattin Eyyubi Mahallesi, Aydın Arslan Blv, 21080 Bağlar/Diyarbakır

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yaşar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.