Saklı Cennet Restaurant

E-posta Gönder

Saklı Cennet Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Saklı Cennet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Saklı Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Saklı Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Saklı Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Saklı Cennet Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Saklı Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Saklı Cennet Restaurant Hakkında

Kına geceniz için hem ferah hem de samimi bir atmosfer hayal ediyorsanız; Saklı Cennet Cafe Restaurant Diyarbakır adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.
Tesisimizde bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Aslında Diyarbakır halkının günlük hayatlarında sıklıkla tercih ettikleri bir cafe restoranız. Aynı zamanda özel davetleriniz için de bahçemizin kapılarını açıyoruz. Yemyeşil bahçemizde organizasyonlarınızı düzenliyor; misafirlerimize keyifli saatler yaşatıyoruz. İçerisinde süs havuzun da bulunduğu bahçemiz kır organizasyonu yahut havuz başı organizasyonu mu karar veremeyen gelin adayları için harikulade oluyor. Tesisimizde ikisini de bir arada bulabiliyorlar.
Kına geceleri için tesisimizde organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyoruz. Dışardan getirebileceğiniz organizasyon firması ile koordineli bir şekilde hareket ederek; hayal ettiğiniz atmosferi bahçemizde yaratıyoruz.
Önceden de belirtmiş olduğumu gibi aynı zamanda mekânımızda cafe restoran olarak da hizmet sunuyoruz. Bu sayede ikramlarınız için tekrar bir telaşa girmenize gerek kalmıyor. Tüm ikramlar Saklı Cennet usta şeflerince hazırlanıyor. Günü birlik olarak hazırladığımız ikramları güler yüzlü bir şekilde servis etmeyi de ihmal etmiyoruz.
Yalnızca ikram noktasında değil organizasyon planlaması noktasında da gelin adaylarımıza destek oluyoruz. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günün içlerine sinmesi için çaba gösteriyoruz. Yıllardır bu tip organizasyonlar düzenlediğimiz için artık bu konuda belirli bir yetkinliğe ulaştığımızı söylememiz mümkün. Organizasyon sorumlumuz çiftlerin isteklerini rahatlıkla anlayabiliyor ve onlara özel çözümler üretiyor. Gerekli noktalarda farklı organizasyonel destekler de alıyor. Organizasyon firması, orkestra, fotoğrafçı ve kameraman gibi hizmetleri de Saklı Cennet Cafe Diyarbakır bünyesinde sağlıyoruz.
Kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Saklı Cennet fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

İletişim

 • Adres:

  SİLVAN YOLU ÜZERİ 3.KM ZİRAİ TARIMSAL ARAŞTIRMA KAMPÜS İÇİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saklı Cennet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.