Saklı Cennet Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Sur, Diyarbakır

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Boztepe Düğün Salonu
10

Bismil

Boztepe Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Demirok Tesisleri
14

Yenişehir

Demirok Tesisleri

100-200
50 TL'den az
Ferhat Düğün Salonu
15

Kayapınar

Ferhat Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına geceniz için hem ferah hem de samimi bir atmosfer hayal ediyorsanız; Saklı Cennet Cafe Restaurant Diyarbakır adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.
Tesisimizde bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Aslında Diyarbakır halkının günlük hayatlarında sıklıkla tercih ettikleri bir cafe restoranız. Aynı zamanda özel davetleriniz için de bahçemizin kapılarını açıyoruz. Yemyeşil bahçemizde organizasyonlarınızı düzenliyor; misafirlerimize keyifli saatler yaşatıyoruz. İçerisinde süs havuzun da bulunduğu bahçemiz kır organizasyonu yahut havuz başı organizasyonu mu karar veremeyen gelin adayları için harikulade oluyor. Tesisimizde ikisini de bir arada bulabiliyorlar.
Kına geceleri için tesisimizde organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyoruz. Dışardan getirebileceğiniz organizasyon firması ile koordineli bir şekilde hareket ederek; hayal ettiğiniz atmosferi bahçemizde yaratıyoruz.
Önceden de belirtmiş olduğumu gibi aynı zamanda mekânımızda cafe restoran olarak da hizmet sunuyoruz. Bu sayede ikramlarınız için tekrar bir telaşa girmenize gerek kalmıyor. Tüm ikramlar Saklı Cennet usta şeflerince hazırlanıyor. Günü birlik olarak hazırladığımız ikramları güler yüzlü bir şekilde servis etmeyi de ihmal etmiyoruz.
Yalnızca ikram noktasında değil organizasyon planlaması noktasında da gelin adaylarımıza destek oluyoruz. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günün içlerine sinmesi için çaba gösteriyoruz. Yıllardır bu tip organizasyonlar düzenlediğimiz için artık bu konuda belirli bir yetkinliğe ulaştığımızı söylememiz mümkün. Organizasyon sorumlumuz çiftlerin isteklerini rahatlıkla anlayabiliyor ve onlara özel çözümler üretiyor. Gerekli noktalarda farklı organizasyonel destekler de alıyor. Organizasyon firması, orkestra, fotoğrafçı ve kameraman gibi hizmetleri de Saklı Cennet Cafe Diyarbakır bünyesinde sağlıyoruz.
Kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Saklı Cennet fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

Sedat Bey

  • Adres: SİLVAN YOLU ÜZERİ 3.KM ZİRAİ TARIMSAL ARAŞTIRMA KAMPÜS İÇİ

Saklı Cennet Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!