• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Liv Suit Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Liv Suit Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Liv Suit Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liv Suit Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Liv Suit Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liv Suit Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Liv Suit Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Liv Suit Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liv Suit Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Liv Suit Hotel Hakkında

Bekarlığa veda ettiğiniz bu özel gününüzde kına gecenize ev sahipliği yapmak için sizi bekliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yılların verdiği tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz. Liv Suit Hotel Diyarbakır nerede diye soracak olursanız şehir merkezinde bulunuyoruz. Kolay ulaşım alternatifleri bulunan ilçemizde konuklarınız kolaylıkla salonumuza ulaşabilir.

200 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle misafirlerimizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlıyoruz. Masalarımızı gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz ve yenilen dekorumuzu görmeye sizi davet ediyoruz. Dekorumuzu beğenmezseniz isteğinize göre mekân giydirmesi yapıyoruz. Konsepte göre masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Kına geceleriniz için özellikle kırmızı rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.

Kına gecenizde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. İsterseniz farklı organizasyon firmalarıyla bir ortaklık kurup Diyarbakır kına gecesi adetlerini yerine getirmek için değişik aksesuarlar kiralayabilirsiniz.

Nehir Düğün Salonu olarak yaz ve kış aylarına özel kampanyalar düzenliyoruz. Fiyatlarımızı yaz aylarına ve kış aylarına göre belirliyoruz. Özellikle kış aylarında çok uygun kişi başı fiyatlarımızla kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Biz tüm özel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Siz de daha fazla bilgi almak ve Liv Suit Hotel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şanlıurfa Bulvarı No: 38/1 Kayapınar / Diyarbakır

 • Haritadaki Konumu

  Liv Suit Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.