Dilek Paradise Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dilek Paradise Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Dilek Paradise Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Dilek Paradise Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dilek Paradise Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dilek Paradise Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dilek Paradise Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Dilek Paradise Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dilek Paradise Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dilek Paradise Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Dilek Paradise Düğün Salonu Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen misafirleriniz için, ülkemizin örf ve adetlerini rahatça yerine getirebilecek kapasiteye sahip salonlarımızla hizmet veriyoruz. Dilek Paradise Düğün Salonu Diyarbakır olarak en özel gününüzü hayallerinize ulaştırmak için sizi bekliyoruz.

Yer sıkıntısı çekmeden, tüm konuklarınızı salonumuza rahatça davet edebilmeniz için 1500 kişilik müthiş kapasitemizle hizmet veriyoruz. Masalarımızı 6 ve 8 kişilik olacak şekilde yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 10 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Mekânımızda kına gecenize özel dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyor, farklı bir ambiyans yaratmak için uzman organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz.

Doyasıya dans edebileceğiniz ve sevdiklerinizle bu özel gününüzün tadını çıkarabilmeniz için bir pist alanı oluşturduk. Kaliteli ışık ve ses sistemimizle hizmet veriyoruz. Kına gecenizde sizi ve sevdiklerinizi bazen hüzünlendirecek bazen ise eğlendirecek kına müziklerimizle organizasyonlarınızı yapıyoruz. Dilerseniz kına ekibiyle değişik tarzda dans koreografileri hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov sunabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Misafirleriniz sizi her açıdan görebilsin diye kına tahtımızı salonumuzun tam ortasına yerleştiriyoruz.

Amacımız kaliteli hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak. Bunun için güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle sizin ve konuklarınızın tüm isteklerini anında karşılıyoruz. Kına geceniz boyunca profesyonel fotoğrafçımız en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizi bekliyor olacak. Kına dışında düğün, parti, sünnet gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapabiliyor; salonumuzu davet şeklinize göre özenle hazırlıyoruz.

Biz kendimize kaliteli hizmet anlamında çok güveniyoruz. Diyarbakır’da kına gecesi yapmak isteyen siz değerli çiftlerimizi salonumuza bekliyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fırat Bulvarı Petrol Ofisi Arkası Gaziler Kayapınar / Diyarbakır

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dilek Paradise Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.