Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Diyarbakır

Bella Garden Kır Düğün Alanı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bella Garden Kır Düğün Alanı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bella Garden Kır Düğün Alanı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bella Garden Kır Düğün Alanı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bella Garden Kır Düğün Alanı Sıkça Sorulan Sorular

Bella Garden Kır Düğün Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bella Garden Kır Düğün Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bella Garden Kır Düğün Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bella Garden Kır Düğün Alanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bella Garden Kır Düğün Alanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bella Garden Kır Düğün Alanı Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Kaliteyi esas alan çalışma disiplinimizle sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. En özel gününüzde ev sahipliği yapmak adına, sizi Bella Garden Kır Düğünü Alanı Yenişehir/Diyarbakır’a davet ediyoruz.
Kına geceniz için size sunduğumuz olanaklar şu şekilde;

Yüksek ağırlama kapasitesine sahip çim alanı üzerine kurulu bahçemizde, kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Gelecek misafir sayınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Kına gecenize yakışır şekilde süslemeler yapıyor, dilediğiniz tarzda konsept mekân oluşturabiliyoruz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla özgürce dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.

Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.

Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze göre salonumuzu özenle hazırlıyoruz.

Elbette Bella Garden Kır Düğün Salonu olarak size sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı sürekli dinç tutan çalışma disiplinimiz ve Diyarbakır kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Diyarbakır Tüyap Fuar Alanı (Eski Newroz Alanı)

 • Haritadaki Konumu

  Bella Garden Kır Düğün Alanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.