Altındağ Dinlenme Tesisleri

E-posta Gönder

Altındağ Dinlenme Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Altındağ Dinlenme Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Altındağ Dinlenme Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Altındağ Dinlenme Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Altındağ Dinlenme Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Altındağ Dinlenme Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Altındağ Dinlenme Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Altındağ Dinlenme Tesisleri Hakkında

Kalabalık kına gecelerinizde, geniş ve ferah yapımızla size ev sahipliği yapmak için gönüllüyüz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimizle kına gecelerinizi hayallerinize kavuşturmak için çalışıyoruz. ‘Peki nerede hizmet veriyorsunuz?’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz; Altındağ Dinlenme Tesisleri Yenişehir/Diyarbakır’da faaliyet gösteriyor. Kolay ulaşım alternatiflerimizle konuklarınız kır bahçemize zaman kaybı yaşamadan gelebiliyor.

Kına geceniz için size şu olanakları sağlıyoruz;

-Geniş ve ferah yapıya sahip olan bahçemizde kına gecenize özel süslemeler yapabiliyor; masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre özenle yerleştiriyoruz. Kısacası her detayı sizinle birlikte planlıyor, kötü sürprizlere yer vermemek adına önceden önlemler alıyoruz. Şunu da söylemek istiyoruz ki havuz başında bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, bu isteğinize uygun bir alanımız da bulunuyor.

-Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bu yüzden profesyonel ekibimizle, konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyoruz.

-Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

-Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Kına gecenizde güler yüzlü ekibimizle yanınızda olalım istiyorsanız hemen formu doldurarak bizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca size özel fiyat teklifleri alabilir, aklınızdaki bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Elazığ Yolu 13.Km Diyarbakır

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altındağ Dinlenme Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.