Park Esentepe Cafe Bistro & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gerede, Bolu

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Boğaziçi Cafe
14

Merkez

Boğaziçi Cafe

100-200
50 TL'den az
Live Toplantı ve Davet Salonu
13

Merkez

Live Toplantı ve Davet Salonu

750-1.000
50 TL'den az
Şelale Park Cafe & Et Restaurant
15

Merkez

Şelale Park Cafe & Et Restaurant

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Hayalini kurduğunuz kına gecesini gerçeğe çevirmek için deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz ve hep daha iyisi için çalışıyoruz. Kaliteyi esas alan çalışma disiplini ile sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Kına gecenizin akıllarda kalacak bir etkinliğe dönüştürmek için restoranımızı modern bir salona çeviriyoruz. Camla çevrili ferah salonumuzda dilediğiniz tarzda ve beğendiğiniz renklerde süslemeler yapabiliyoruz. Kına gecenizde daha da eğlenebilmeniz için tavanımızı renkli ışıklarla aydınlatıyoruz. İlk dansınızdan başlayarak çalacak bütün şarkıların listeni hazırlarken istek ve beklentilerinizi dikkate almayı da ihmal etmiyoruz.

Park Esentepe Cafe Bistro & Restaurant Gerede/Bolu’da kaliteli ışık ve ses sistemi bulunuyor. Üstelik talep ederseniz canlı müzik hizmetimizle eğlencenizi doruklara çıkarabilirsiniz. Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde birçok renk alternatifli bindallı, arkadaşlarınız için hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, giriş dansınızı yapacağınız kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.

Kına gecenizi yemekli yapmak isterseniz usta ellerden çıkan müthiş lezzetleri, hijyenik mutfağımızda hazırlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Tercihinize göre konuklarınıza ızgara çeşitlerinden, zeytinyağlılarımızdan ve daha birçok seçeneğinin olduğu ana yemeklerimizden en güzel sofraları kuruyoruz. Eğer tercihiniz kına gecenizde yemek olmaması ise konuklarınıza kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Restoranımızı kına geceniz dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi etkinlikleriniz için de özenle hazırlıyoruz. Bu hizmetimiz için bizimle önceden iletişime geçerek bütün ayrıntıları kolayca planlayabilirsiniz.

Esentepe Park Cafe hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla en güzel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Nur Hanım

  • Adres: Kitirler Mah. Esentepe Mesireliği Gerede

Park Esentepe Cafe Bistro & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!