Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bolu

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen misafirleriniz için örf ve adetlerinizi rahatça yerine getirecek kapasiteye sahip kır bahçemizde, size hizmet vermek için hazırız. Köroğlu Düğün ve Kongre Salonu olarak en özel gününüzü hayallerinize ulaştırmak için sizi bekliyoruz.

Öncelikle 300 kişiden başlayarak 1500 kişiye kadar gelecek tüm misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Masalarımızı 8 ve 12 kişilik olacak şekilde yerleştiriyoruz. İstediğiniz tarz ve konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerinizi konsepte uygun olacak şekilde süslemelerle renklendiriyoruz. Her masamızın üstünü koyduğumuz beyaz çiçeklerimizle güzel bir görüntü sağlıyoruz. Tercih ederseniz kına geceniz için kırmızı tüllerle süslemeler yaparak fark yaratabiliriz.

Doyasıya dans edebileceğiniz ve sevdiklerinizle bu özel gününüzün tadını çıkarabilmeniz için bir pist alanı oluşturduk. Kaliteli ışık ve ses sistemimizle hizmet veriyoruz. Kına gecenizde sizi ve sevdiklerinizi bazen hüzünlendirecek bazen ise eğlendirecek kına müziklerimizle organizasyonlarınızı yapıyoruz. Dilerseniz kına ekibiyle değişik tarzda dans koreografileri hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov sunabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Misafirleriniz sizi her açıdan görebilsin diye kına tahtımızı salonumuzun tam ortasına yerleştiriyoruz.

Amacımız kaliteli hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak. Bunun için güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle sizin ve konuklarınızın tüm isteklerini anında karşılıyoruz.
Kına geceniz boyunca profesyonel fotoğrafçımız en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizi bekliyor olacak. Kına dışında düğün, parti, sünnet gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapabiliyor; salonlarımızı davet şeklinize göre özenle hazırlıyoruz.

Biz kendimize kaliteli hizmet anlamında çok güveniyoruz. Bolu’da kına gecesi yapmak isteyen siz değerli çiftlerimizi salonumuza bekliyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Garden Köroğlu Düğün Salonları olarak işletmemizde 3 adet salonumuz mevcuttur.... devam 

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Orman Parkı, Sanayi Çıkışı Kavşağı/BOLU

 • Haritadaki Konumu

  Köroğlu Restaurant&Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.