İnci Düğün ve Balo Salonu

E-posta Gönder

İnci Düğün ve Balo Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

İnci Düğün ve Balo Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

İnci Düğün ve Balo Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

İnci Düğün ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • İnci Düğün ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İnci Düğün ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İnci Düğün ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • İnci Düğün ve Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İnci Düğün ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

İnci Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Son bekar günlerinizde eğlenceyi doyasıya yaşamak ve sevdiklerinizle güzel bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz, İnci Düğün ve Balo salonu konuklarımıza ev sahipliği yapmaya hazır. Bolu merkezde yer alan salonumuz konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sağlıyor. Bizi tercih etmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilir veya özel araçlarınızla gelebilirsiniz.


İşletmemize geldiğinizde, şık aksesuarlardan oluşturulmuş beyazlar içinde bir salon karşılayacak. Yuvarlak masalarımız, Napolyon sandalyelerimiz, şık avize ve ışıklandırmalarımız özenle seçildi ve en kaliteli markalardan temin edildi. Kapasite olarak 500 kişiden fazla konuğu rahatlıkla ağırlayabildiğimizi söyleyebiliriz. Bu büyük salonumuzda herkesin duyabilmesi için son model teknolojiden yararlandığımızı ve ışık, ses, sahne hizmetimizin kaliteli aletlerden oluştuğunu belirtelim.


Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda size yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tarz ve konsept konusunda karşılıklı fikir alışverişi yapıyor, talebinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yine de farklı yaratıcı fikirler ve konseptler istemeniz durumunda organizasyon firmalarından yardım alabilir ve salonumuzu süsleme konusunda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bu organizasyon firmalarından kına ile ilgili birçok aksesuar konusunda da talepte bulunabiliyorsunuz.


Kına gecelerinizi daha da keyifli hale getirecek bir orkestramız bulunmakta. Kına gecelerinin müziklerini, yöre müziklerini ve daha birçok müzik türüne hâkim olan geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz, gece boyunca sizin için en güzel şarkıları çalacaklar. İstek şarkılarınızı da sizi kırmadan çalmaya çalıştıklarını belirtelim.


Bununla birlikte salonumuzda kına geceleriniz dışında düğünler, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar, kokteyller ve sünnet düğünleri de gerçekleştirilebiliyor. İnci Düğün ve Balo salonu olarak bu organizasyonlardaki tecrübemize güvenebilir ve özel anlarınızı bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.


Bu saydığımız fırsatlardan yararlanmak ve salonumuzda unutulmaz anlar yaşamak için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yukarısoku Mahallesi, Karadere Cd. NO 130, 14100 Bolu Merkez/Bolu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnci Düğün ve Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.