Boğaziçi Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Bolu

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Boğaziçi Cafe
14

Merkez

Boğaziçi Cafe

100-200
50 TL'den az
Live Toplantı ve Davet Salonu
13

Merkez

Live Toplantı ve Davet Salonu

750-1.000
50 TL'den az
Şelale Park Cafe & Et Restaurant
15

Merkez

Şelale Park Cafe & Et Restaurant

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Geleneklerimizin en çok sevilen ritüeli olan eğlenceli kına gecenizi, güzel bir ambiyansa sahip olan mekânımızda yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz! O halde mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inan çalışanlarımızın kaliteli hizmetiyle davetlerinizde keyifli zaman geçireceksiniz!

Modern ve ferah bir yapıya sahip olan Boğaziçi Cafe Bolu her konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Üstelik mevsim koşullarının elverişli olduğu dönemlerde daha büyük organizasyonlarınız için bahçemizi de tercih edebilirsiniz.

Etkinlik sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları onun tecrübesi eşliğinde planlama şansınız oluyor. Mekânlarımızda istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, bu konseptte uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi dekoratif aksesuarla giydirebiliyoruz. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı o muhteşem günü beklemek kalıyor.

Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri konuklarımıza sunuyoruz ve beğenilerini kazanıyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu güzel tatları, en lezzetli ana yemekleri profesyonel servis ekibimizle sunuyoruz. Yemek olmasını istemiyorsanız bunu bize söylediğiniz takdirde misafirlerinize keyifle atıştırmalık yapabilecekleri sunumlar hazırlıyoruz.

Kına gecenize için küçük bir öneri vermek isteriz! Kendinizin anlaştığı organizasyon firması aracılığıyla Osmanlı esintileri taşıyan kaftan ve bindallı, arkadaşlarınız için renkli taçlar ve kına eldivenleri gibi aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Böylelikle hem kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmuş olacak hem de çekileceğiniz fotoğraflarla geleceğinize gördüğünüzde mutlu olacağınız anılar bırakacaksınız. İsterseniz iş ortaklarımızın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşabiliyoruz.

Kına gecesi dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok etkinlik için salonumuzu en güzel şekilde hazırlamaktan sevinç duyacağız.

Boğaziçi Cafe Bolu iletişim kurmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Aysel Aydemir

  • Adres: Tabaklar Mah. Özek Sok. No:7 Ayakkabı Filosu Karşısı MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!