Simge Gelinlik Moda Evi

E-posta Gönder

Simge Gelinlik Moda Evi Hakkında

SİMGE GELİNLİK kadının öncelikli tercihi geleneksel bakışa eklediği modernizm ve göz kamaştırıcı detaylarla bu yıl da hayallerinizdeki gelinliği sadece size özel olarak tasarlamaya devam ediyor. Günün moda çizgilerinde hazırlanan 2014 koleksiyonu ile gelin adaylarının hayallerini süsleyen Simge Gelinlik, farklı zevklere hitap eden farklı tarzlarda hazırlanan gelinlik modelleriyle geniş bir yelpaze sunuyor.

Şıklık ve zarafetin gelinlikteki temsilcisi Simge, özel tasarımların ince işçilikle birleştiği koleksiyonuyla gelin adaylarını seçimlerini kolaylaştırıyor. Dünya trendlerini yansıtan kesimler, profesyonel dokunuşlar ile kişiye özel en şık gelinlik modeline dönüşüyor.

Kurulduğu günden itibaren gelinlik, abiye, nişan elbiseleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Diyarbakır'ın öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Küçük ölçekli bir isletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede gelinlik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemistir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mevlana Halit Hatboyu Cad.

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Simge Gelinlik Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.