Gelin Evim Aslı Balkan

Gelin Evim Aslı Balkan

Gelinlik

Kategori

Dicle, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka, Şemsiye
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Tüm modeller mevcuttur

Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmanız Doğu Anadolu’nun en büyük gelinlik mağazası Gelin Evim Aslı Balkan ile mümkün.

Gelin Evim Aslı Balkan ailesi olarak Erzurum merkezli bir modaeviyiz. Doğu Anadolu’nun pek çok iline modellerimizi ulaştırıyor, çevre illerden çok sayıda gelin adayına özel günleri için yardımcı oluyoruz. Bu illerimizden biri de Diyarbakır. Bünyemizde gelinlik, abiye modelleri sunmamızın yanı sıra bir de kuaför hizmetimiz bulunuyor. Tesettür tasarımı, saç yapımı, makyaj uygulamaları, röfle, balyaj, kesim ve kaynak gibi aklınıza gelen pek çok hizmeti de markamızın çatısı altında bulabilirsiniz.

İşimizi severek yapıyoruz. Tecrübeli ve bir o kadar da profesyonel bir ekibiz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Birbirinden güzel modellerimizle düşlerinizi süsleyen gelin olmanız için Gelin Evim Aslı Balkan markası bünyesinde size yardımcı oluyoruz. Sizin istekleriniz bizim için çok önemli. Bir daha tekrarı olmayacak tüm eşsiz anlarınızda en kusursuz görünüme ulaşmanız için çalışıyoruz. Mutlu olmayı, güzel görünmeyi hak ettiğinizi düşünüyoruz. Çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı yaparken de beğenilerinizi hep göz önünde bulunduruyoruz.

Düğünden önce sizinle görüşmeler yaparak nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Hazır modellerimizin her biri özel tasarım. Bu nedenle önce hazır modellerimizi gösteriyoruz. Eğer aklınızda bir görsel varsa, özel dikim hizmeti de alabilirsiniz. Vücut ölçülerinizi almamızın ardından kumaş türünü ve aksesuarları belirleyerek dikime başlıyoruz. Her zaman kaliteli kumaşlar ve göz alıcı şıklıkta aksesuarlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Farklı pek çok tasarımı bünyemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Siz de Diyarbakır gelinlik mağazaları araştırması yapan bir çiftseniz, hemen sayfa üzerinde yer alan modaevi iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bizimle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Diyarbakır


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Gelin Evim Aslı Balkan firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!