Diva Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Bolu

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Günümüz trendlerine uygun, seçkin, sıradışı ve stil sahibi tasarımlar üretiyoruz, ayrıca müşteri isteklerimiz doğrultusunda da üretim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Bolu
43

Merkez

Setr-i Nur Bolu

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

39 yıldır Ankara’da faaliyet gösteren Diva Moda Gelinlik; şimdi ise Bolulu gelinlerin hayallerindeki gelinliği sunuyor!

Bir gelinlik markası olarak Ankara’da ilk şubemizi kurduğumuzda hayal ettiklerimizin hepsini gerçekleştirdik. Ankara’da ikinci şubemizi açtık. Farklı illerde gelin adaylarını mükemmel görünüme kavuşturmaya başladık. Farklı tarzlarda gelinliklere sahip koleksiyonumuzdan arzu ettiğiniz gelinliğe kavuşacağınıza eminiz.

Kataloğumuzu incelemek için mekânımıza bekliyoruz. Buluştuğumuzda düşlediğiniz gelinlik hakkında sohbet ediyor, nasıl benzersiz bir görünüme kavuşabilirsiniz diye konuşuyoruz. Size yakışacak gelinlik modelini bulmak; vücut yapınız, düğün mekânı ve mevsimine dikkat edilerek mümkün. Biz de bu kıstasları dikkate alarak gelinlik önerilerinde bulunuyoruz.

Hazır modellerimizden hangisini seçmek isterseniz bu kriterleri göz önünde bulundurarak tercih etmeli, danışmanlarımızın önerileri dikkate almalısınız. Aklınızda bir model varsa da kişiye özel tasarımlar yapabiliyoruz. Gelin, tasarımcılarımıza anlatın! Size özel bir gelinlik tasarlayalım.
Eğer bir model beğenmediyseniz de size yakışacak modeller üzerinden ilerleyebilir, yeni bir tasarım yaratabiliriz. Bu sayede hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşabilirsiniz.

Gelinlikleri çok kısa sürede hazırlıyoruz. 1-3 prova arasında son haline büründürüyor, düğüne az bir süre kala son provaya gerçekleştiriyoruz. Son provanın düğün tarihe yakın olması gelin adayının kilosunda bir değişim olmasına karşı önlem. Bu süreçte gelin adayları zayıfladığı için gelinliğin bol gelme ihtimali ortaya çıkıyor. Biz de kusursuz bir görünüm elde etmek istediğimiz için gelinliği daraltıyoruz.

Gelinlik dışında eldiven, gelin kesesi ve duvak hizmetimiz de bulunuyor. Şıklığınızı tamamlayacak bu detaylara da Bolu gelinlik mağazaları arasından Diva Modaevi’ni tercih ederek ulaşabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak, Diva Modaevi’nin şansı gelinleri arasında yer almak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim forumunu doldurmak! Bu sayede gelinliklerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Adres: ANKARAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!