Sina Yıldırım Fotoğraf & Video

E-posta Gönder

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Montajsız Kopya Teslimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Ekip
 • Jimmy Jib
 • Drone
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün videosu, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli, Kısa video


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim Türü

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video Hakkında

Merhaba, ben Sina Yıldırım. Hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz o eşsiz günü ölümsüzleştirmek için ben ve ekibimle beraber size kaliteli ve özgün fotoğraf ve video hizmetleri sunuyoruz. “Sina Yıldırım kimdir?” diye soracak olursanız size biraz kendimden bahsedeyim. 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Henüz 16 yaşımdayken fotoğrafçılıkla tanıştım ve tanıştığım ilk günden itibaren fotoğrafçılık benim için bir tutku oldu. Sektöründe öncü firmaların bünyesinde yer alarak Gelin&Damat fotoğrafçılığı alanında deneyim kazandım. Fotoğrafçılıkla başlayan görsel tutkum beni zamanla video alanına da yöneltti. Böylece birçok çifte düğün günlerinin her anından unutulmaz anılar bırakma fırsatım oldu. Şimdi de sizin en güzel gününüzü muhteşem karelerle unutulmaz kılmak için ekibimle beraber sizi bekliyoruz.

Biz 6 kişilik samimi bir ekibe sahibiz ve ihtiyaç durumunda ekip üyelerimizi arttırabiliyoruz. Ekibimizin üyelerinin tamamı işini sevgiyle yapan, profesyonel insanlardan oluşuyor. Çekimleriniz boyunca da fotoğraflarınızı ilk günkü canlılığıyla saklamanızı sağlayan son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Çekimlerimizde sizi en doğal ve içten halinizle karelere yansıtmaya çok önem veriyoruz. Bunun için çekimlerden önce sizlerle tanışıyor ve hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını öğreniyoruz. Dilerseniz muhteşem İstanbul düğün fotoğrafı mekanlarının yanında şehir dışında da bu mutlu gününüze ortak oluyoruz. Dış çekimlerin yanında son teknoloji ekipmanlarımızla stüdyo çekimleri de yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarında sınırların dışına çıkıp özgün fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyoruz. Bunun için çekimlerde çeşitli aksesuarlar kullanıyoruz. Siz kumsalda oturup birbirinize bakarken led ışıklarla fotoğrafınıza mistik bir hava katıyoruz veya klasik bir arabayla yeni bir yolculuğa çıkacağınız bu günü fotoğraflıyoruz. Hatta bazen sevimli hayvan dostlarımız da mutuluğunuza ortak oluyor ve ortaya sıcacık görüntüler çıkıyor.

Dilerseniz düğün klibi, düğün belgeseli gibi çekim türleriyle de kuaförden, ilk dansa kadar gününüzün her anını farklı ve zevk sahibi bir bakış açısıyla kaydediyoruz. Eğer siz de müstakbel eşinizle beraber her baktığınızda içinizin ısınacağı ve “iyi ki” diyeceğiniz düğün fotoğraflarınız olsun isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurup bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şehremini Mahallesi Ahmet Vefik Paşa Caddesi Şair Mehmet Emin Sok. 5/A, Fatih/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&G

Alev & Gökhan

Düğün Tarihi: 04.08.2019


Çok sevdiğimiz bir dostumuzun şiddetli tavsiyeleri üzerine iletişime geçmiştik. Tanıştığımızda dostumuzun ne kadar haklı olduğunu anladık 😊 Hem fotoğraf hem de video alanında harika işler çıkaran bir ekip, düğün çekimimizi yaptık ama işimiz hala bitmedi çünkü sıra artık hamilelik çekiminde💑

Ö&Ö

Özden & Özgür

Düğün Tarihi: 07.07.2019


Düğünüm için hep sabah kuaför hazırlıklarından başlayan ve gece düğün eğlencemizin sonuna kadar olan her anı dolu bir hikaye çekimi hayal ediyordum. Bu hayalime en az benim kadar sahip çıkan bu ekibe çok teşekkür ederim. Farkında olmadığım o kadar çok detay görmüşler ki... Gerçekten harika bir... devamı 

S&Y

Selen & Yakup

Düğün Tarihi: 23.04.2019


Düğün öncesinde uzun süre araştırdık. Görüşmelerimizde bize son derece yardımcı olan Sina beyle anlaştık. Gün boyu çekim paketi almıştık ve her şey tam istediğimiz gibi oldu. Her şey için çok teşekkürler...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.