Kardelen Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Kardelen Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kardelen Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kardelen Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Davetiye, Kına gecesi, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern

Kardelen Organizasyon Hakkında

Diyarbakır’dasınız. Evlenmek istiyorsunuz ve her detayıyla kusursuz bir düğün hayal ediyorsunuz. Bunun sadece hayalle sınırlı kalmadığını göstermek isteyen bir organizasyon firmasıyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Kardelen Organizasyon Diyarbakır’da çiftleri mutluluğa uğurlarken benzersiz bir organizasyon sunarak farkını ve kalitesini belli ediyor. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermenin kazandırdığı deneyimi de en iyi şekilde kullanan Kardelen Organizasyon’u yakından tanımak ister misiniz?

Açıldığımız ilk günden beri amacımız, Diyarbakır düğün organizasyon firmaları arasında ilk sırada yer almak ve bizi tercih eden çiftlerimize ömürleri boyunca unutamayacakları bir düğün sunmak. Bunun için kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli geliştiriyor, yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Belki de hayatınızın en önemli günü olan düğününüzde bizi tercih etmenin sorumluluğuyla çalışıyor, sizlerin memnuniyeti için soluksuz çalışıyoruz.

Düğünlerin çiftlerimiz için ne kadar özel bir gün olduğunun farkındayız. Bu yüzden özel olan bugünü, daha da özelleştirmek için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Kişiye özel hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Bu sayede de tamamen istediğiniz gibi bir düğünün içinde buluyorsunuz kendinizi.

Organizasyonlarınızda kalitenin, tecrübenin ve uzmanlığın iç içe olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Bunu çiftlerimize her ayrıntıda gösteriyor, her şey istediğiniz gibi olana kadar özenli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Geleneklerimize bağlı kalıyor, aynı zamanda da modern bir sunum ile her tarza ve stile hitap edebiliyoruz. Aradığınız organizasyon anlayışını sizinle buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz!

Siz de düğününüz için Kardelen Organizasyon farkını yaşamak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak yeterli olacaktır. Biz de tüm planlamaları yaparak hazırlıklara en kısa sürede başlayabiliriz.

İletişim

Kardelen Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

3,0

Kalite

Personel

İletişim

s&m

Sara & Muhammed

Düğün Tarihi: 14.08.2019Bu özel günümüzü renklendirdiğiniz için teşekkür ederiz . Sanırım diyarbakırın en iyi organizasyonu . Başarılarınızın devamını dilerim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.