Eyüboğlu Hotel ile Destansı Kutlamalar

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

29.06.2020

Düğün mekanınızı seçme konusunda kafanız karışıksa buraya mutlaka göz atın!

Eyüboğlu Hotel

Eyüpoğlu Hotel’in En önemli özellikleri...

Eyüboğlu Hotel, 1987 yılından beri Ankara’nın en saygın ve köklü otellerinden biri olarak hizmet vermekte. 2011 yılında ise otelimiz baştan aşağı tamamen yenilenerek yeniden dizayn edildi. Bizi benzerlerimizden ayıran en büyük özelliğimiz düğün mekanında maksimum konforu ekonomik fiyatlar ile sunmamız.
Ayrıca otelimiz şehir merkezindeki konumu sayesinde yeni evlenecek çiftlerden çok talep alıyor.

Eyüboğlu Hotel

Düğün paketine dahil olan hizmetler...

Düğün sahiplerinin istekleri çeşitli olduğu için bizler de onlara birkaç alternatif sunuyoruz. En çok talep gören hizmetimiz olan ziyafet menülerinde, davetliler ufak bir hoş geldiniz kokteyliyle restoranımızda karşılanıyor. Yemek düzenine geçildiğindeyse menümüz ordövr tabağıyla başlıyor, ara sıcağımız; ardından tercihe göre kırmızı veya beyaz etli ana yemeğimizi sunuyoruz. Düğün pastasını misafirlerimize bizim ikramımız. Yine misafirlerimizin tercihine göre de meşrubat veya alkollü içecek servisi yapıyoruz.
Bir de kına ve nişan organizasyonlarında tercih edilen daha ekonomik bir menümüz var. Bu menüde börek, kurabiye ve zeytinyağlılar sunuyoruz. Bir de meyve tabağı servisimiz var.
Üçüncü alternatifimiz yalnızca nikah yapmak isteyen çiftlere hitap ediyor. Otelimizde kıyılan nikahtan sonra gelin ve damat tebrikleri kabul ederken bizler de davetlilere ufak bir düğün kokteyli sunuyoruz. Tüm bu belirttiğimiz düğün hizmet paketleri içine otelimizin sandalye giydirmesi de dahil. Tabii ki hizmetlerimizi istekler doğrultusunda yine çeşitlendirebiliyoruz.

Eyüboğlu Hotel

Çiftin hazırlıklarında yardım ediyor musunuz?

Elbette! Düğün çiftleri otelimizde kalış süresi boyunca kendilerini ev sahibi gibi hissederler ve misafirlerini rahatça ağırlayabilirler.
Düğün günü öğle saatinden itibaren otelimizin en özel odalarından Exclusive odayı çiftimize ücretsiz olarak tahsis ediyoruz. Ertesi gün geç çıkma olanağı sağlıyoruz. Yine ertesi sabah çiftimizin odasına kahvaltı servisimiz oluyor. Düğün öncesi çiftimize oturma düzeni planı veriyoruz; bu sayede misafirlerinin yerlerini belirleyebiliyorlar. Otel içerisinde düğün organizasyonu ile ilgili tüm detaylarla ilgilenen ayrı bir personelimiz bulunmakta.

Mutfağınızdan bahseder msiniz?

Otelimizde düğün mönüsü genellikle Türk Mutfağı ağırlıklı; ancak menülerimizde dünya mutfağından örnekler de bulunmakta. Tüm yemeklerimizde iddialıyız, çok başarılı bir aşçımız var. Kendisi, Ankara’da ismi başarılarıyla anılan bir usta.

Düğün menüsü fiyatlarınız ne civarda?

Fiyatlarımız 25.00,-TL’den başlamakta. Menü tercihine göre de fiyatlarımız değişmekte.

Eyüboğlu Hotel’in tanıtım sayfası için tıklayın!

Ankara’da bulunan tüm düğün mekanları için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!