Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Genel Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

“Evet!” dediniz ve sevdiklerinizin önünde o değerli imzalarınızı attınız. Peki ya nikaha gelemeyenler? Nikah töreninin heyecanını bir kez de düğün davetinde yaşamak veya nikahı kaçıran misafirlerle bu anı paylaşmak isteyen çiftlerimize harika bir haberim var. Ben, Bora Ünsal. Türkiye’nin her yerinde Tiyatral Nikah Sanatçısı hizmetimle düğünlerinize renk katıyorum. Size özel bir nikah memuru ile eğlenceli bir nikah gösterisine ne dersiniz?

Deneyim
Düğününüze gerçek bir nikah memuru edasıyla giyinerek katılıyor ve nikah töreni anını yeniden canlandırıyorum. Buna birlikte kurgulayacağımız bir şov da diyebiliriz. Uzun yıllardır bu özel gösterimle Edirne’de hizmet vermekteyim. Tiyatral nikah sanatçısı olarak işimin aslında gerçek bir sanat gösterisi olduğunu söyleyebilirim. Verdiğim hizmetin son derece profesyonel olmasından ötürü sadece resmi nikahı kıyılmış çiftlerimizle, evlilik cüzdanlarını etkinlik öncesi görmek kaydıyla çalışıyorum.

Hizmetler
Edirneli çiftlerimize uzun yıllardır tiyatral nikah hizmeti vererek düğünlerine hem sürprizli hem de heyecanlı bir tat katıyorum. Size hizmetimden biraz bahsetmek gerekirse, sizin de bana eşlik edeceğiniz ve elbette yıldızı olduğunuz sanatsal bir gösteri diyebiliriz. Size özel nikah memuru ayrıcalığıyla resmi nikah töreniniz sonrasında bu güzel anı dilediğiniz yer ve zamanda yeniden yaşayabilirsiniz. Hem de tamamen sizin kurgulayacağınız bir şekilde!

Düğün davetiniz öncesinde sizinle bir araya gelerek hem kendimi tanıtıyor, hem de sizleri tanıyorum. Bana vereceğiniz ipuçları doğrultusunda son derece eğlenceli ve esprilerin havada uçuştuğu bir nikah töreni planlayabiliriz. Resmi bir memur havasıyla nikahınızı yeniden kıymam da mümkün. Seçim tamamen size ait. Tiyatral nikah gösterimiz ne tarzda olursa olsun, düğününüzde en çok eğlendiğiniz ve güldüğünüz anlardan biri olacağını temin ediyorum.

Yıllardır birlikte olup nikah tazelemek isteyen çiftler ise birlikte çalışmaktan başka bir keyif aldığım müşterilerim arasında yerlerini alıyor. Tiyatral nikah tazeleme seremonilerimizi daha çok yıldönümü kutlamaları için planlayarak gerçekleştiriyoruz. Özellikle gümüş ve altın evlilik yıldönümlerinin bir parçası olmak işimin en sevdiğim kısmı. Böylelikle çiftlerimizin nikahlarını neşeli bir törenle tazeliyor, onlara ilk günkü heyecanlarını ve aşklarını hatırlatıyorum.

Tiyatral nikah memurunuz olarak Edirne başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde mutlu günlerinize eşlik ederek farklı bir renk katabilirim. Misafirlerinize harika bir sürpriz yapmak istiyorsanız, tanışalım ve unutulmayacak bir şova imza atalım. Profesyonel hizmetimle ilgili bilgi almak isterseniz, sayfanın altında yer alan bilgilerden bana ulaşabilirsiniz. Bütçenizi oluşturmak için sayfanın yan tarafındaki eksiksiz doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır. Şimdiden mutluluklar dilerim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.