Kırklareli Yemekli Düğün

Ufak ve samimi bir kutlama için düğünlere ev sahipliği yapan tüm Kırklareli restoranları burada! Hemen incele, restoranlardan ücretsiz teklif al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğününü Restoranda Yapacaklara Tavsiyeler

Restoran düğünü yapacak çiftlerin en çok dikkat etmesi gereken şey, doğru mekan seçimi oluyor. Söz konusu restoran düğünü olunca, davetliler sizden lezzetli yemekler bekleyecek. Hal böyle olunca, usta ahçıları, deneyimli garsonları ve organizasyon konusunda size destek olacak kadrosu ile güvendiğiniz bir restoranı tercih etmenizi öneririz. Dekorasyon konusunda mekan sahiplerinden destek alabilirsiniz. Düğün konusunda deneyimli bir restoran size anlaşmalı olduğu organizasyon firmalarını önererek yardımcı olabilir ya da siz kendiniz bir organizasyon firmasından destek isteyebilirsiniz. Sade bir dekorasyon istiyorsanız, mekana kendiniz de ufak dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Menü seçiminde, davetlilere alternatifler sunmanızı öneririz. Böylece günün sonunda kimse evine aç dönmek zorunda kalmaz ve mekandan memnun ayrılır. Örneğin ana yemekte sadece kırmızı et ikram ederseniz, vejeteryan konuklarınız durumdan hoşnut olmaz. Bu nedenle en az iki seçenekli menüler hazırlamanız en doğrusu olacaktır. Ana yemek öncesi sunulacak ordövr tabaklarını da özenle seçmeniz, restoran düğünleri için önem teşkil eder. Ana yemek öncesi 7-8 çeşitten oluşan başlangıç tabakları ikram edilir. Eğer daha ekonomik bir düğün planladıysanız, bunu 4-5 çeşide de düşürebilirsiniz. Sebzeli paçanga, sigara böreği gibi ara sıcaklar da yine ana yemek öncesi sunulacak ikramlar arasındadır. Ana yemek sonrası ise mevsime göre konuklarınıza meyve veya hafif tatlılar ikram edebilirsiniz.

Kırklareli Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Kırklareli restoranları arasında bahçe içerisinde, deniz ya da şehir manzaralı olanları seçebilirsiniz. Bahçeli restoranlar, yeni evlenecek çiftlere hem yaz hem kış aylarında düğün yapma imkanı sunar. Siz de şehrinizde bütçenize uygun bir restoran seçerek, sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Kırklareli Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular