Oteller Diyarbakır

Hilton Garden Inn Diyarbakır

 • Kapasite
  50 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilton Garden Inn Diyarbakır Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hilton Garden Inn Diyarbakır Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hilton Garden Inn Diyarbakır Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Hilton Garden Inn Diyarbakır Sıkça Sorulan Sorular

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğün fiyatları ne kadar?

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Garden Inn Diyarbakır düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hilton Garden Inn Diyarbakır kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilton Garden Inn Diyarbakır 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilton Garden Inn Diyarbakır düğün dışında açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hilton Garden Inn Diyarbakır Hakkında

Biz Hilton Garden Inn Hotel Diyarbakir olarak sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Mutlu bir geleceğe evet dediğiniz bu özel gününüzde, düğününüz için ihtiyacınız olan her şeyi en küçük ayrıntısına kadar sizinle planlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Düğününüz için hangi hizmetleri verdiğimizi merak ediyorsanız; hemen açıklayalım…

Öncelikle düğün gününüzün tarihini belirliyoruz. Davetli listenizi oluşturuyoruz; gelecek konuk sayınıza ve vereceğimiz hizmetlere göre bütçemizi hazırlıyoruz. Sizi otelimize düğün mekânınızı görmeye davet ediyoruz. Tamamen hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için mekânımızda beraber düzenlemeler yapıyoruz. Masalarımızı belirlediğiniz kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Oturma düzenine göre isim kartları oluşturabiliyoruz. Dilediğiniz renk ve biçimde mekân süslemesi yapabiliyoruz.

Yemekli düğün tercihleriniz için profesyonel mutfağımızda yaptığımız lezzetli yemeklerle düğün menünüzü hazırlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle menünüzü tamamlayabilirsiniz. Üstelik dilerseniz düğünden önce menü tadımı gerçekleştirebilirsiniz.

Düğününüzde çalacak müziklere karar veriyoruz ve bir düzen oluşturuyoruz. Düğün dansınızdan başlayarak gece sonunda çalacak müziğe kadar ki bütün şarkılarınızın sıralamasına yine beraber karar veriyoruz. Size son derece profesyonel sahne ve ses sistemi sağlıyoruz. Hayatınızın bu en özel gününde sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmeniz için bütün olanakları size sağlıyoruz.

Otelimizde konuklamak isteyecek misafirleriniz için konforlu odalarımızı hazırda bekletiyoruz. Dilerseniz kişi sayınıza göre rezervasyon yaptırarak düğününüzden sonra misafirlerinizin yorgunluklarını rahatça atmalarını sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı düğün fotoğrafçımız da en özen anlarınızın çekimlerini yapmak için çalışıyor. İsterseniz dış ve iç mekân çekimlerinizi otelimizin bahçesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz tabii ki bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi ve Hilton Garden İnn Diyarbakır düğün fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonlarında fark yaratacak özelliklerimizle, size ve sevdiklerinize ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Dr.Şeref İnalöz Caddesi No:28

 • Haritadaki Konumu

  Hilton Garden Inn Diyarbakır Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.