Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Kolonsuz salon Orman içinde
Manzara
Deniz manzaralı Orman manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi Sık Sorulan Sorular

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik, parti, kurumsal etkinlikler, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Büyük Abant Oteli & Kongre Merkezi Hakkında

Volkanik patlamalar sonucu oluşmuş, etrafı dağlarla ve çam ormanlarıyla çevrili bir krater gölünün hemen kıyısına konumlandırışmış bir otel düşünün… Deniz seviyesinden 1.327 metre yükseklikte 5 yıldızlı konforuyla, Türk misafirperverliğini gerçek anlamda kaliteli hizmete dönüştürmüş Büyük Abant Oteli ve Kongre Merkezi bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Tertemiz havasımız, yeşil doğamız ve inanılmaz güzellikteki manzaramızla hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendireceksiniz. Böyle güzel bir yerde düğün yapmak isterseniz diye düşündük. Bu isteğinizi duyuyoruz ve size unutamayacağınız bir düğün günü armağan ediyoruz.

Peki düğününüz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle toplamda 1.000-2.000 arasında değişen konuk ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Düğünüzü isteğinize göre denize sıfır açık alanımızda ya da balo salonumuzda yapabiliyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte bütün düğün sürecini planlıyoruz. Karar verdiğiniz şekil ve renge göre masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Her masamızın üstünde bulunan beyaz çiçeklerimizi konuklarınız çok sevecek.

Yemeklerimiz profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hem lezzet açısından hem de görsel anlamda konuklarınızı etkileyecek şekilde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Her isteğinizi anında yerine getiren servis ekibimiz, konuklarımızın memnuniyeti için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Size kaliteli ses ve sahne hizmeti sunuyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans ederken sizin için özel olarak hazırladığımız renkli ışık şovlarımızı çok seveceksiniz.

Düğünden sonra otelimizde dinlenmek isteyen misafirlerimiz için önceden rezervasyon yaptırdığınız taktirde konuklama hizmeti veriyoruz.

Düğün dışında nişan, kokteyl ve yemekli-yemeksiz her türlü davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Davetlerinize en uygun olan salonumuzu bu özel günleriniz için özenle hazırlıyoruz.

Biz Bolu’da düğün mekanları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle yanınızda olalım çok istiyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve düğün paketlerimize özel fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.