Oteller Bolu

Bolu Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bolu Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bolu Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bolu Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Bolu Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Bolu Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Bolu Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bolu Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bolu Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bolu Uygulama Oteli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bolu Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bolu Uygulama Oteli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Bolu Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bolu Uygulama Oteli düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Bolu Uygulama Oteli Hakkında

Bolu’dayız. Konforlu konaklama hizmetimizin yanında özel günleriniz için düzenlediğimiz farklı konseptli organizasyonlarımızla da ismimizden söz ettiriyoruz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil hedefimiz haline getirdik. Artan heyecanımız ve işimize olan bağlılığımızla düğün gününüzde yanınızda olmaya hazırız.

Otelimizde ferah yapısıyla hizmet veren kapalı ve açık düğün alanlarımız bulunuyor. Mevsim şartlarına ve davet edeceğiniz misafir sayınıza göre size en uygun yeri tercih edebilirsiniz. Bu alanlarımızda dilediğiniz konsepte mekân süslemesi yapabiliyor, masa ve sandalyelerimizi bu konsepte uygun olacak şekilde hazırlıyoruz.

Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Restoranımızda, düğün menüleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan ülkemizin yöresel yemeklerini kullanıyoruz. Bunun dışına Dünya Mutfağından da değişik lezzetleri yemekli düğünlerinizde misafirlerinize sunabiliyoruz. Yemeklerimizin dağıtımını profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Düğünleriniz için son teknolojiyle üretilmiş ışık, sahne ve ses sistemi sağlıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti de sağlıyor, yöresel dans ekiplerinin gösterilerine yer verebiliyoruz. Tüm bu ayrıntıları otelimizin organizasyon sorumlusuyla konuşup planlayabilirsiniz. Yeter ki ne hayal ettiğiniz net olsun, biz onu gerçeğe çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Düğünden sonra otelimizde kalmak isteyen çiftlerimiz için balayı odası hazırlayabiliyoruz. Üstelik sabah kahvaltımızı da size hediye ediyoruz. Misafirleriniz otelimizde kalmak isterlerse, müsait oda sayımıza göre konforlu konaklama hizmetimizi onlar için hazır bulunduracağımızdan emin olabilirsiniz.

Biz hizmet kalitemize ve tecrübeli ekibimize çok güveniyor ve Bolu Uygulama Oteli düğün organizasyonlarında fark yaratacak olanaklar sağlar diyoruz. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Bolu Uygulama Oteli fiyat listesini öğrenebilirsiniz. Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. Karamanlı

 • Haritadaki Konumu

  Bolu Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.