Bolu Termal Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bolu Termal Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bolu Termal Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bolu Termal Otel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bolu Termal Otel Sık Sorulan Sorular

Bolu Termal Otel düğün fiyatları ne kadar?

Bolu Termal Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bolu Termal Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bolu Termal Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bolu Termal Otel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bolu Termal Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bolu Termal Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Bolu Termal Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bolu Termal Otel düğün dışında doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bolu Termal Otel Hakkında


Uzun yıllardır sizin güveninize layık olabilmek ve rahatınızı üst düzey hizmetle sağlamak için faaliyet gösteriyoruz. Sadece konaklama hizmeti vermiyor, seçkin davetleriniz de en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Otelimizde bulunan toplantı salonları ve balo salonuyla başta düğün olmak üzere, her türlü organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyoruz.


Düğününüz otelimizde yapmaya karar verdiniz, peki Termal Otel Bolu düğün organizasyonlarınız için hangi hizmetleri veriyor?


Öncelikle düğünlerinizi tercihinize göre açık veya kapalı alanlarımızda gerçekleştiriyor, 750-1000 arasında değişen konuk ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Mekânımızda dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyoruz. Konuk sayınıza özel olarak masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz. Ayrıca salonun dekoruna çok yakıştığını düşündüğümüz beyaz çiçekten oluşan ağaçlarımızı çok beğeneceksiniz.


Yemeklerimiz profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hem lezzet açısından hem de görsel anlamda konuklarınızı etkileyecek şekilde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Her isteğinizi anında yerine getiren servis ekibimiz, konuklarımızın memnuniyeti için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.


Size kaliteli ses ve sahne hizmeti sunuyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans ederken sizin için özel olarak hazırladığımız renkli ışık şovlarımızı çok seveceksiniz.


Düğünden sonra otelimizde dinlenmek isteyen misafirlerimiz için önceden rezervasyon yaptırdığınız taktirde konuklama hizmeti sağlayabiliyoruz. Dilerseniz sizin içinde balayı odası hazırlayabilir, düğün ertesinde muhteşem kahvaltımıza sizi dahil edebiliriz.


Düğün dışında nişan, kokteyl ve yemekli-yemeksiz her türlü davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Davetlerinize en uygun olan salonumuzu bu özel günleriniz için özenle hazırlıyoruz.


Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz. Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanmak, otelimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Bolu Termal Otel Fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    FATİH MAH. İZZET BAYSAL CD. NO:3 BOLU

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bolu Termal Otel Yol Haritası

Bolu Termal Otel Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hilal

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Sandalyelerinin ahşap olması güzel fakat boyutları çok büyük süslenmesi zor. Salonda beyaz çiçekten ağaçlar vardı dekoratif onlara bayıldım. Yalnız masaların dikdörtgen olması hoşuma gitmedi yuvarlak daha şık olurdu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.