Bolu Panorama Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bolu Panorama Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bolu Panorama Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bolu Panorama Hotel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bolu Panorama Hotel Sık Sorulan Sorular

Bolu Panorama Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Bolu Panorama Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bolu Panorama Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bolu Panorama Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bolu Panorama Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bolu Panorama Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bolu Panorama Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Bolu Panorama Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bolu Panorama Hotel düğün dışında piknik, baby shower, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bolu Panorama Hotel Hakkında

Bolu dağları ve ormanın müthiş uyumuna şahitlik yapan otelimizde, düğün organizasyonlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirmek için hazırız. Tecrübeli ekimiz ve hizmet kalitemizle size bir düğün gününden fazlasını vaat ediyoruz.

Bu özel gününüz için Bolu Panorama Otel olarak verdiğimiz hizmetler;

Öncelikle yemekli düğünleriniz için 300 kişilik ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Düğününüzü müthiş bir doğa manzarasına sahip restoranımızda yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte bütün düğün sürecinizi en küçük ayrıntısına kadar planlıyoruz. Karar verdiğiniz şekil ve renge göre masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.

Yemeklerimizi profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımızla hazırlıyoruz. Yöresel yemeklerimizin yanında Dünya Mutfağından seçtiğimiz essiz lezzetlerimiz ve mezelerimizle menünüzü hazırlıyoruz. Hem lezzet açısından hem de görsel anlamda konuklarınızı etkileyecek şekilde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Üstelik sağladığımız Panorama Otel Bolu canlı müzik hizmetimizle bu tadına doyum olmaz lezzetlerin tadına bakarken en sevdiğiniz müziklere eşlik etme fırsatı bulacaksınız.

Düğünden sonra otelimizde dinlenmek isteyen misafirlerimiz için önceden rezervasyon yaptırdığınız taktirde konuklama hizmeti veriyoruz. Ayrıca siz değerli çiftlerimize isterseniz balayı odamızı hazırlayabiliyor, düğün ertesinde restoranımızda yapacağınız kahvaltımızı size armağan ediyoruz.

Düğün dışında nişan, kokteyl ve yemekli-yemeksiz her türlü davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Davetlerinize en uygun şekilde restoranımızı, bu özel günleriniz için özenle hazırlıyoruz. Her isteğinizi anında yerine getiren servis ekibimizle, konuklarımızın memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz. Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanmak, otelimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Bolu Panorama Otel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Fatih mah Yarenler mevki Karacasu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bolu Panorama Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.