Bolu Köroğlu Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bolu Köroğlu Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bolu Köroğlu Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bolu Köroğlu Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Orman içinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bolu Köroğlu Hotel Sık Sorulan Sorular

Bolu Köroğlu Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Bolu Köroğlu Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bolu Köroğlu Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bolu Köroğlu Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bolu Köroğlu Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bolu Köroğlu Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bolu Köroğlu Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Bolu Köroğlu Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bolu Köroğlu Hotel düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, piknik, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bolu Köroğlu Hotel Hakkında

Bolu’nun merkezinde, huzur ve konforun birleştiği otelimizde konaklama dışında en özel gününüz olan düğünleriniz için müthiş organizasyonlarımızla hizmet veriyoruz. 1991 yılından bu yana misafirlerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz ve tecrübeli ekibimizle birlikte sizi düğününüzü yapmak üzere otelimize davet ediyoruz.

Gelin birlikte Bolu Köroğlu Termal Otel olarak, hangi hizmetleri verdiğimize bir göz atalım.

Öncelikle düğünlerinizi, 200 kişinin rahatça sığabileceği balo salonumuzda yapıyoruz. Balo salonumuzun dekorasyonunu sizin zevkinize göre yapıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi konuklarınızın sayısına göre, pist alanını rahatça görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz.

Yemeklerimizi Türk ve dünya mutfaklarından oluşan birbirinden zengin menü seçeneklerimizle hazırlıyoruz. Alkollü içeceklerin yanında yerli sıcak-soğuk içeceklerimizle de konuklarınıza ikramlarda bulunuyoruz. Yemeklerimizi, profesyonel aşçılarımız son derece hijyenik ortamda yapıyor, misafirlerinizle birlikte bu güzel lezzetlerin tadını rahatça çıkarabilirsiniz.

Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz organizasyonlarınızın her aşamasında yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor. Ayrıca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızın bulunuyor. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız fotoğrafçıyla da çekimlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanında ilk dans müziğinizden makyajınıza kadar aklınıza gelebilecek her türlü ayrıntıyı sizin için planlıyoruz.

Düğünden sonra konaklamak isteyecek misafirleriniz için, aile odalarımızı özenle hazırlıyoruz. Üstelik bu hizmetimiz için yapmanız gereken tek şey, konuklarınız adına otelimizde önceden rezervasyon kaydı oluşturmak. Dilerseniz siz değerli çiftlerimiz içinde balayı odası hazırlayabilir, size otelimizin müthiş kahvaltısıyla tanışma fırsatı yatabiliriz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.


Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Bolu Köroğlu Otel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve strese girmeden düğün yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İzzet Baysal Cad. Büyükcami Mah. Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bolu Köroğlu Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.