Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel Sık Sorulan Sorular

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğün fiyatları ne kadar?

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, piknik, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel Hakkında

Doğanın rahatlatıcı huzurunu sonuna kadar hissedeceğiniz otelimizde birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Deneyimli ekibimizle özel günlerinizin sizin için ne kadar anlam ifade ettiğiniz biliyor, titiz çalışmalarımızla geleceğinize tebessümle hatırlayacağınız anılar armağan ediyoruz.

Peki ne gibi hizmetler sunduğumuzu merak ediyor musunuz?
Abant Gokdere Kartal Yuvası Otel&Restaurant olarak, davetlerinizi 130 kişilik restoranımızda yapıyoruz. Bu restoranımız dışında toplu yemek davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 4 farklı salonumuz ve terasımızda bulunuyor. 500 kişiye kadar davetlinizi rahatlıkla konuk edeceğimiz otelimizde canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Düğününüzü yapacağımız mekânın dekorasyonu önem verdiğimiz bir konu. Bu yüzden profesyonel iş ortaklarımız aracılığıyla tarzınızı yansıtan süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyor, dilerseniz masa kartları da hazırlayabiliyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamak ve hayata geçirmek için düğünden önce organizasyon sorumlumuzla birlikte görüşerek planlama yapmanızı öneriyoruz.

Otelimizde canlı müzik hizmeti verdiğimizden bahsetmiştik. Toplu yemeklerinize renk katarak sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenmenize olanak sağlayacak profesyonel müzisyenlerimiz gecenize renk katmak için sizi bekliyor. Düğün gibi büyük davetlerinizde ihtiyacınız olacak sahne ve orkestra gibi hizmetleri ise iş ortaklarımız aracılığıyla karşılıyoruz. Kısacası her şeyi sizin yerinize biz düşünüyor, kendi düğününüze sanki davetliymiş gibi gelmenizi sağlıyoruz.

Yemekli düğün tercihlerinizde, profesyonel mutfağımızda hazırlanan yöresel yemekleri konuklarınıza sunuyoruz. Usta aşçılarımızın titizlikle hazırladığı bu yemekleri dilerseniz düğününüzden önce gelip tadımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizlerle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Abant Yolu Üzeri 10. km Dereceören Köyü Mevkii

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.