Nikah Sonrası Yemeği Diyarbakır

Umut Ciğercisi

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Umut Ciğercisi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Umut Ciğercisi Sıkça Sorulan Sorular

Umut Ciğercisi düğün fiyatları ne kadar?

Umut Ciğercisi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Umut Ciğercisi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Umut Ciğercisi Hakkında

Umut Ciğercisi, 2008 yılından bu yana Diyarbakır’ın en sevilen ciğercilerinden biri olarak hizmet veriyor; Umut Ciğercisi Diyarbakır Yenişehir’de, yemekli davetlerinize yeni bir soluk getiriyor. Nikah sonrası yemek davetleriniz, lezzette yeni bir kapıyı aralayacak. İşletmemizde gerçekleştireceğiniz davetlerde sevdiklerinizle birlikte son derece hoş sohbetler gerçekleştirebilir, sunduğumuz yemeğin güzelliğinde kaybolup gidebilirsiniz. Mekanımızda aradığınız lezzeti ve huzuru bulacaksınız.

Davet Alanları

İşletmemizde açılır kapanır tavanlı davet alanımızda 50 ila 100 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Bu da en sevdiğiniz kişilerle son derece samimi davetlerde buluşabildiğiniz anlamına geliyor. Şahane hizmetimiz sayesinde davet alanımız, bütün sevdikleriniz için harikulade bir atmosfer oluşturuyor. Umut Ciğercisi’nde hem evinizin o vazgeçilmez rahatlığını hem de deneyimli ekibimizin sunduğu hizmetin kalitesini bir arada bulunduruyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyonumuz, sade olmasına rağmen oldukça şık. Umut Ciğercisi Yenişehir’de geniş alanımızın tamamı camlarla kaplı. Böylece en güneşli günlerde dışarının güzel havasını içeriye buyur edebiliyoruz. Ahşap dikdörtgen masalardan faydalanıyor, sandalyeler ve taburelerle masalarımızı eşleştirerek otantik bir görüntü yakalıyoruz. Restoranımızın camlarını süsleyen bitkiler, doğallığı da salonumuza konuk etmemizi sağlıyor. Tavandan sarkıttığımız çiçekli süsler ve salonumuza sakinlik katan detaylardan oluyor.

Hizmetler

Salonlarımızın klimalı olmaları sayesinde içeride devamlı olarak temiz hava sirkülasyonu sağlıyoruz. Aile lokantası olan işletmemizde, deneyimli bir kadro ile hizmet vererek davetlerinizden maksimum memnuniyetle ayrılmanıza yardımcı oluyoruz. İştah açıcı yemeklerimiz de işinde uzman ekibimiz tarafından masalarınıza kadar getiriliyor. Yılların değiştiremediği o unutulmaz lezzet, mekanımızda gerçekleştireceğiniz davetlerinizde şahane bir hizmetle sizinle buluşturuluyor.

Yiyecek / İçecek

Ciğer dendiğinde bizim için akan sular durduğu işletmemizde yılların tecrübesiyle hizmet veriyoruz. Menülerimizde salatalarımız ve içeceklerimiz, ana yemeklerimizle birlikte masaları süslüyor. Adeta sevgimizi de katarak pişirdiğimiz ciğerlerimiz, ağızda dağılarak ardında unutulmaz bir tat bırakıyor. İşimizi hem gururla hem de sevgiyle yapıyor, sektöre atıldığımız 2008 yılından itibaren her gün bir öncekinden daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Siz de nikah sonrası yemek davetinizi Umut Ciğercisi’nde gerçekleştirerek dostlarınızın ve ailenizin memnuniyetini garanti altına alabilirsiniz. Ciğerimizin eşsiz lezzeti, hepimizi bir araya getirsin. Diyarbakır Umut Ciğercisi fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. İsterseniz sayfanın yan tarafındaki iletişim formu aracılığıyla da ekibimize ulaşabilir, güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Lise Caddesi 4. Sokak Yeşim Apartmanı Yenişehir Diyarbakır

  • Haritadaki Konumu

    Umut Ciğercisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.