Nikah Sonrası Yemeği Diyarbakır

Mado Diclekent

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mado Diclekent Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mado Diclekent Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mado Diclekent Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Mado Diclekent Sıkça Sorulan Sorular

Mado Diclekent düğün fiyatları ne kadar?

Mado Diclekent düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mado Diclekent düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mado Diclekent kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mado Diclekent 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Mado Diclekent düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mado Diclekent düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Mado Diclekent düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mado Diclekent düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Mado Diclekent Hakkında

Nikahınız sonrasında aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir müzik eşliğinde yemeklerimizden tatmak ister misiniz? Bu isteğinizi yerine getirmek için Diyarbakır’da hizmet veriyoruz. Sizin memnuniyetiniz için kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, bizden mutlu şekilde ayrılacağınız organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.


Peki Mado Diclekent Diyarbakır, nikah sonrası yemekleriniz için hangi hizmetleri veriyor?

-Bahçemiz, 200 kişiye kadar gelecek misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabilecek kapasiteyle hizmet veriyor. Açılır-kapanır tavan sistemine sahip alanımızda, kötü hava koşullarından etkilenmeden organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Bizimle birkaç gün önceden iletişime geçmeniz durumunda mekânımızı size özel hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalye düzenini gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyor, dilerseniz değişik süslemeler de yapabiliyoruz.

-Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine çok önem veriyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda hazırlanan ızgara çeşitlerimiz ve zeytinyağlı aperatiflerimiz bulunuyor. Akdeniz lezzetlerini tek çatı altında toplayarak size farklı çeşit salata alternatifleri sunuyoruz. Bunlar dışında pasta ve tatlı çeşitlerimiz de bulunuyor. Nikah sonrası yemeklerinizde her zevke ve tarza uygun yemek servisi yapabiliyoruz. Her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz.

-Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Tercihinize göre canlı müzik performansına da yer verebildiğimizi söylemek istiyoruz.

-Restoranımızda isteklerinizi anında yerine getiren, sizin bu özel gününüzden mutlu ayrılmanız için aralıksız çalışan bir ekibimiz var. Siz ne arzuladığınızı ekibimize söyleyin yeter.

-Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz.

Biz yemeklerimize ve vereceğimiz kaliteli hizmete çok güveniyoruz. Siz de daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Peyas Mah. Kayapınar Cad. Kayapınar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.