Ciğerci İbo

E-posta Gönder

Ciğerci İbo Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ciğerci İbo Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ciğerci İbo Sık Sorulan Sorular

Ciğerci İbo düğün fiyatları ne kadar?

Ciğerci İbo düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Ciğerci İbo düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Ciğerci İbo Hakkında

Ciğerci İbo olarak yıllardır restoran alanında verdiğimiz hizmeti, en güzel anlarınız için vereceğiniz davetler ile taçlandırıyor, siz ve konuklarınız için en iyi lezzetlerimizi hazırlıyoruz. Diyarbakır nikah yemeği arayışında olan çiftlerimizi, samimiyet dolu mekanımızda ağırlıyor ve davetinizi zengin menülerimizle daha ilgi çekici bir hale getiriyoruz. Şehir merkezinde yer alan işletmemize kolayca ulaşabilecek ve bu sayede bütün yakınlarınızla dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Davet Alanları

Konuklarınızı isteğinize göre açık veya kapalı davet alanlarında ağırlıyor, konuk sayınıza göre oturma düzenimizi de ayarlıyoruz. Güçlü ışıklandırma sistemlerimiz ve yüksek tavanımız sayesinde havadar bir ortamda vakit geçirecek, davetiniz için özen ve dikkatle hazırladığımız alanımızda en iyisine sahip olabileceksiniz. Dilerseniz terasımızda da davetinizi gerçekleştirebilir, geniş alanımız sayesinde bütün sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.

Dekorasyon

Diyarbakır nikah sonrası yemek mekanları listesinde verdiğimiz özel davetler sayesinde ön plana çıkıyor, dekorasyonumuzu da listedeki yerimizi koruyacak şekilde özenli bir şekilde hazırlıyoruz. Halihazırda var olan oturma düzenimizi, kişi sayınıza göre düzenliyor, davet alanımızı da çeşitli dekorlarla şık bir hale getiriyoruz. Restoranımızda hakimiyetini kurmuş kahverengi rengini, yeşil, beyaz ve kırmızı tonlarıyla daha hareketli bir hale getiriyoruz.

Hizmetler

Restoranımızda, usta aşçılarımız ve enfes menülerimiz eşliğinde harika nikah sonrası yemek etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Davetinizi hazırlarken size eşlik etmesi için bir organizasyon sorumlusu ayarlıyor, dilerseniz organizasyon firması ile çalışma imkanını da sunuyoruz. Restoranımıza otoparktan giriş yaptıktan sonra bir an önce etkinliğe başlamak için otopark hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizle harika anlar yaşayacağınız bu etkinliği, ölümsüzleştirmeniz için bir fotoğrafçı getirme imkanı da sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Davetinizin incisi olan yemek servisini, menüde değişikliğe giderek dilediğiniz gibi şekillendirebilir, tamamen kendi damak zevkinize göre bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Kırmızı veya beyaz et seçeneklerimizle ana yemekler hazırlıyor, salatalar, çorbalar, ara sıcaklar ve çok daha fazlası ile zengin bir menü oluşturmaya dikkat ediyoruz. Restoran olmamızın getirileri sayesinde yemeklerimizi sıcak sıcak davet masalarınıza ulaştırıyor, en hızlı şekilde bütün konuklarınıza hizmet ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetiyle dolup taşan geçmişimizle Diyarbakır Sur’da hizmet veriyor, bu özel gününüzde en iyisini ayaklarınıza getirerek unutulmaz bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır nikah yemeği fiyatları hakkında hiçbir soru işaretiniz kalmayacak şekilde uygun fiyatlarla çalışıyor, her bütçeye uyum sağlayan hizmetlerimizle yüzünüzü güldürmek için çalışıyoruz. Etkinliğinizi bizimle gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Daloka Meydanı Karşısı Kıbrıs Caddesi 2.Çıkmaz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ciğerci İbo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.