• Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ciğerci İbo Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ciğerci İbo Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Ciğerci İbo Sıkça Sorulan Sorular

Ciğerci İbo düğün fiyatları ne kadar?

Ciğerci İbo düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Ciğerci İbo düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Ciğerci İbo Hakkında

Ciğerci İbo olarak yıllardır restoran alanında verdiğimiz hizmeti, en güzel anlarınız için vereceğiniz davetler ile taçlandırıyor, siz ve konuklarınız için en iyi lezzetlerimizi hazırlıyoruz. Diyarbakır nikah yemeği arayışında olan çiftlerimizi, samimiyet dolu mekanımızda ağırlıyor ve davetinizi zengin menülerimizle daha ilgi çekici bir hale getiriyoruz. Şehir merkezinde yer alan işletmemize kolayca ulaşabilecek ve bu sayede bütün yakınlarınızla dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Davet Alanları

Konuklarınızı isteğinize göre açık veya kapalı davet alanlarında ağırlıyor, konuk sayınıza göre oturma düzenimizi de ayarlıyoruz. Güçlü ışıklandırma sistemlerimiz ve yüksek tavanımız sayesinde havadar bir ortamda vakit geçirecek, davetiniz için özen ve dikkatle hazırladığımız alanımızda en iyisine sahip olabileceksiniz. Dilerseniz terasımızda da davetinizi gerçekleştirebilir, geniş alanımız sayesinde bütün sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.

Dekorasyon

Diyarbakır nikah sonrası yemek mekanları listesinde verdiğimiz özel davetler sayesinde ön plana çıkıyor, dekorasyonumuzu da listedeki yerimizi koruyacak şekilde özenli bir şekilde hazırlıyoruz. Halihazırda var olan oturma düzenimizi, kişi sayınıza göre düzenliyor, davet alanımızı da çeşitli dekorlarla şık bir hale getiriyoruz. Restoranımızda hakimiyetini kurmuş kahverengi rengini, yeşil, beyaz ve kırmızı tonlarıyla daha hareketli bir hale getiriyoruz.

Hizmetler

Restoranımızda, usta aşçılarımız ve enfes menülerimiz eşliğinde harika nikah sonrası yemek etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Davetinizi hazırlarken size eşlik etmesi için bir organizasyon sorumlusu ayarlıyor, dilerseniz organizasyon firması ile çalışma imkanını da sunuyoruz. Restoranımıza otoparktan giriş yaptıktan sonra bir an önce etkinliğe başlamak için otopark hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizle harika anlar yaşayacağınız bu etkinliği, ölümsüzleştirmeniz için bir fotoğrafçı getirme imkanı da sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Davetinizin incisi olan yemek servisini, menüde değişikliğe giderek dilediğiniz gibi şekillendirebilir, tamamen kendi damak zevkinize göre bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Kırmızı veya beyaz et seçeneklerimizle ana yemekler hazırlıyor, salatalar, çorbalar, ara sıcaklar ve çok daha fazlası ile zengin bir menü oluşturmaya dikkat ediyoruz. Restoran olmamızın getirileri sayesinde yemeklerimizi sıcak sıcak davet masalarınıza ulaştırıyor, en hızlı şekilde bütün konuklarınıza hizmet ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetiyle dolup taşan geçmişimizle Diyarbakır Sur’da hizmet veriyor, bu özel gününüzde en iyisini ayaklarınıza getirerek unutulmaz bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır nikah yemeği fiyatları hakkında hiçbir soru işaretiniz kalmayacak şekilde uygun fiyatlarla çalışıyor, her bütçeye uyum sağlayan hizmetlerimizle yüzünüzü güldürmek için çalışıyoruz. Etkinliğinizi bizimle gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Daloka Meydanı Karşısı Kıbrıs Caddesi 2.Çıkmaz Diyarbakır

  • Haritadaki Konumu

    Ciğerci İbo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.