Konyalı Catering & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Konyalı Catering & Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Konyalı Catering & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Konyalı Catering & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Konyalı Catering & Restaurant Sık Sorulan Sorular

Konyalı Catering & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Konyalı Catering & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Konyalı Catering & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Konyalı Catering & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konyalı Catering & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Konyalı Catering & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Konyalı Catering & Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Konyalı Catering & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Konyalı Catering & Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Konyalı Catering & Restaurant Hakkında

1989 Yılında faaliyete başlayan restoranımız, her damak zevkine hitap edecek lezzetler hazırlıyor. Konya yemeklerinin en güzellerini sunarak misafirlerinin beğenisini kazanıyor ve değerli günleri için tercih sebebi haline geliyor. Eğer siz de nikâh gününüzde ailenizle birlikte kutlama yapmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Konyalı Catering & Restaurant misafirlerini konforlu salonunda ağırlıyor. Masa düzenimizi davetli sayımıza göre yaptığımızı bilmenizi isteriz. Gelin ve damadın oturabileceği özel masa hazırlıyor o alanı özenle süslüyoruz. Misafirlerinizin de bu masanın etrafına oturabileceği şekilde masalarımızı birleştiriyoruz. Toplu yemeklerinizde size kendimize has menüler sunuyoruz. Hem görsel anlamda hem de lezzet açısından çok beğeneceğiniz sofralarımızla akıllarda kalıyoruz.

15 Yılı aşkın süredir, ekibimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiren bir mekânız biz. Mutfağımızda hijyen kurallarına uymayı ve misafirlerimizin sağlığını düşünmeyi en birincil amaçlarımız arasında tutuyoruz. Bu yüzden aklınızda soru işareti olmadan gönül rahatlığıyla lezzetli yemeklerimizi tüketebilirsiniz.

Peki menümüzde neler var?

Öncelikle şunu belirletelim: Grup organizasyonlarınıza özel fix bir menü oluşturabiliyoruz. Menümüzün içinde çorba, ana yemek, salata ve tatlı bulunuyor. Bu menülerimizi kişi sayınıza göre hazırlayabildiğimizin restoranımıza geldiğinizde zaman kaybı yaşamadan yemeğinize başlayabiliyorsunuz. Eğer fix menü istemezseniz yemek listemizden seçimler yapabilirsiniz. Köfte çeşitlerimiz, pide seçeneklerimiz birbirinden güzel tatlı alternatiflerimizle tam bir yemek şöleni yaşayacaksınız.

Restoranımız düğün, nişan gibi özel günleriniz için catering hizmeti de sağlayabiliyor. Telefonla ile siparişlerinizi alıyoruz ve seçtiğiniz yemekleri bir menü şeklinde gönderiyoruz. Menülerimizi ise tamamen isteklerinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İhsaniye Mah. Çetek Sk. No:2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Konyalı Catering & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.