Kulüpler/Davet Alanları Uşak

Bölme Havuz Bar

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bölme Havuz Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bölme Havuz Bar Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bölme Havuz Bar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Bölme Havuz Bar Sıkça Sorulan Sorular

Bölme Havuz Bar düğün fiyatları ne kadar?

Bölme Havuz Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bölme Havuz Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bölme Havuz Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bölme Havuz Bar 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bölme Havuz Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bölme Havuz Bar düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Bölme Havuz Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bölme Havuz Bar düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, piknik, açılışlar, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Bölme Havuz Bar Hakkında

5000 metre karelik bir alan üzerinde Bölme Havuz Bar Uşak olarak, düğünden nişana kınadan sünnet düğününe kadar birçok özel organizasyonunuz için hizmet veriyoruz. Havuz başı düğün yapmak isteyen tüm çiftlerimizi tesisimize bekliyoruz. 15 yıllık tecrübemize güvenmenizi ve sunduğumuz hizmetimizi organizasyonlarınıza taşıdığımızı bilmenizi istiyoruz.


Uzun yıllardır böyle özel günler için çalışıyoruz. Kişi sayısına göre değişen personellerimiz ile birlikte kaliteli bir davet sunmaya özen gösteriyoruz. Biliyoruz ki yıllardır böyle bir günün hayalini kuruyorsunuz. Bizimle çalıştığınız takdirde bu hayalinizi gerçekleştirmek için elimizden gelen yapıyoruz. Asla pişmanlığınız olmayacağımıza eminiz.


1000 metre karelik bir kapalı alana sahibiz. Kış mevsiminde düğün yapmayı düşünüyorsanız alternatif bir alan sunuyoruz size. Çözüm ortaklarımız sayesinde de istediğiniz gibi süslemeleri gerçekleştiriyoruz. Açık alanımızda ise yarı olimpik ve bir de çocuklar için oval bir havuzumuz var. Alkollü veya alkolsüz seçeneklerimizle hizmet veriyoruz. Bunun yanında da enfes bir menüyle karşınıza çıkıyoruz. Önceden gelerek bu menüye karar verebiliyorsunuz. Tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz. Hizmetimizdeki kalitenin temellerinden biri de bu konu olarak karşınıza çıkıyor. Bunun dışında o görüşmemiz esnasında organizasyon konusunda da karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Belki de daha önce aklınıza gelmeyenler ile karşılaşıyorsunuz. Görüşme sonunda da ortaya istediğiniz gibi bir düğün programı çıkıyor.


Amacımız, memnuniyetinizi sağlamak. Hatta bu sebeple bir sürü çiftin özel günlerine ev sahipliği yaptık. Tercih ve tavsiye edildik. Şimdi de sıra sizde! Düğün gününüzü riske atmak istemezsiniz. Bu yüzden Uşak Bölme Havuz Bar iletişim için rezervasyonlarımız dolmadan acele edin. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bunu sağlayabiliyorsunuz. İletişim formunuzu da görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ulubey Yolu Bölme Beldesi Çıkışı

 • Haritadaki Konumu

  Bölme Havuz Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.