Kır Düğünü Diyarbakır

Doğan Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doğan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Doğan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Doğan Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Doğan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Doğan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Doğan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Doğan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Doğan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Doğan Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Doğan Düğün Salonu Hakkında

Diyarbakır’da özel davet ve resepsiyonlarınız için Doğan Düğün Salonu adresinde konuklarınızı ağırlıyoruz!


Üstelik geniş davet alanlarımız ile düğünlerinizde kalabalık aileniz için ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Yaz aylarında kır düğünü alanımızı hizmetinize açıyor, açık havada benzeriz bir organizasyon düzenliyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için organizasyon sorumlumuzun yönetiminde kalabalık ekibimiz ile çalışmalara başlıyoruz. Disiplinli ve özverili çalışma düzenimiz sayesinde de unutulmaz gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz…


Salonumuzda ve kır bahçemizde hazırlıklarımıza davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak başlıyoruz. Beyaz masa örtüleri ile beyaz sandalye giydirmeleri tercih ediyoruz. Her konseptinize uygun olacak temiz bir görünüm yakalıyoruz. Konseptinizin rengine göre ise farklı renklerde kumaşlar ile renklendirme çalışmaları yapıyoruz. Şık dekorasyonu ile dikkat çeken salonumuzda son sistem; ses, iklimlendirme ve ışık sistemleri ile gecenizi yüksek kalitede tasarlama şansını yakalıyoruz.


Davetleriniz için Doğan Düğün Salonu Diyarbakır ailesi olarak düğün menülerinizi de hazırlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz davetler tercih edebiliyorsunuz. Avantajlı düğün paketlerimize dahil olan menülerimizden tercih ederek ikram ve ana yemek seçimini yapabiliyorsunuz. Elbette paketlerimizde düğün pastalarınız da yer alıyor. 10 katlıya kadar pastalarınızı hazırlayarak pasta töreninin ardından konuklarınızın beğenisine sunabiliyoruz.


Geleneksel bir düğün organizasyonu için geleneksel müzikler de olmalı! Benim tarzımı da yansıtmalı ve gece boyunca kesintisiz eğlence ile özel bir gece olmalı diyorsanız müzik grubumuz sahnede yerini alıyor. Geceniz bir şenlik alanına dönüştürülüyor, aynı zamanda da eşsiz bir ziyafete…


Siz de Diyarbakır’daki kır düğün salonları arayışı içerisindeyseniz Doğan Düğün Salonu ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Formu eksiksiz doldurarak da istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilir ve detaylı görüşme talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Selahattin Eyyubi Mah. Şanlıurfa Bulvarı Bağlar/ Diyarbakır

 • Haritadaki Konumu

  Doğan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.