Çıxındaş Garden

0850 532 27 80

E-posta Gönder

Çıxındaş Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Çıxındaş Garden Hakkında

Diyarbakır kır düğün salonları içinde yer alan Çıxındaş Garden’a hoş geldiniz! Açık davet alanıyla hizmet veren Çıxındaş Garden çiftleri doğa manzarasıyla karşılıyor. Davet alanımız nehir kenarı konumuyla da doğayla iç içe bir görünüm sunuyor. 2020 yılından beri düğün sektöründe bulunan firmamızın öne çıkan özellikleri arasında TRT yarışmasından birincilik alan solistimizi gösterebiliriz.

Davet Alanları

Açık davet alanımız toplamda 1.500 metrekarelik, ağaçlarla kaplı oldukça büyük bir alanda hizmet veriyor. Davet alanımız büyüklüğü sayesinde 750 kişilik düğünlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Bununla beraber sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz için davet alanımızda geniş bir dans pisti de bulunuyor. Çim zeminiyle kapılarını açan yeşil kır bahçemiz dere manzarasıyla da beğeni topluyor.

Dekorasyon

Mekanımızda dekorasyon noktasında anlaşmalı organizasyon firmalarımızdan yardım alıyoruz. Bohem bir görünüme sahip olan kır bahçemizde oturma düzenini yuvarlak davet masalarıyla ve tiffany model sandalyelerle hazırlıyoruz. Masalarımızı örtülerle kaplarken sandalyelerimizi düğün konseptine uygun renklerdeki kumaşlarla süslüyoruz. Nikah alanımızın üstünde yer alan kubbeyi de çiçeklerle süsleyebiliyoruz. Gelin yolunda da kumaş ve çiçek detaylarından yardım alıyoruz.

Hizmetler

Diyarbakır düğün yerlerinden Çıxındaş’ta müzik alanında çifte geniş olanaklar sunuyoruz. Ses sistemleri mekanımızda bulunurken TRT müzik yarışmasın kazananlarından olan solistimiz canlı müzik için sizi bekliyor. Ayrıca mekanımızda ışık sistemleri ve fotoğraf hizmeti de mevcut. Çiftimiz organizasyon noktasında istedikleri firmayı mekanımıza getirebilirler. Çiftimize nostaljik, yaş yapılı tarihi odamızı gelin odası olması için tahsis ediyoruz. Bununla beraber bahçemizde çocuk parkı da bulunmakta.

Yiyecek / İçecek

Çıxındaş Garden’da yemeklerimiz anlaşmalı catering firmamız aracılığıyla geliyor. Mekanımızda klasik paket ve yemekli paket olmak üzere 2 menü servis edebiliyoruz:
*Klasik pakette kuru pasta, çerez, katlı yaş pasta ve meşrubat servisi bulunuyor.
*Yemekli menümüzde pilav üstü tandır, güveç, salata, tatlı ve içecek ikramı yapıyoruz.
*Çiğköfte servisi de isterseniz çiğköfteyi yerinde hazırlıyor ve servisini gerçekleştiriyoruz.

Çıxındaş Garden’da çiftimizi geniş davet alanımız ve farklı menü seçeneklerimizle karşılıyoruz. ‘’Sevgi Yaşamdır’’ sloganına sahip olan mekanımızda erken anlaşmalara özel indirimler sunuyoruz. Aynı zamanda ödeme aşamasında kapora yöntemini tercih edebilirsiniz. Çıxındaş Garden Diyarbakır düğün fiyatları için telefon numaramızı arayabilir veya yan tarafta yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Nurettin Akçakaya
  Satış Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 27 80
 • Adres:

  Dicle mahallesi Amidiye Küme Evleri Eski Mardin, Bağıvar Köprüsü, 21200 Sur/Diyarbakır

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çıxındaş Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.