Babil Garden Wedding

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Babil Garden Wedding
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Babil Garden Wedding Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Babil Garden Wedding Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Babil Garden Wedding Sık Sorulan Sorular

Babil Garden Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Babil Garden Wedding düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Babil Garden Wedding düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Babil Garden Wedding kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Babil Garden Wedding 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Babil Garden Wedding düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Babil Garden Wedding düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Babil Garden Wedding düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Babil Garden Wedding düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Babil Garden Wedding Hakkında

Kır düğünlerinin aranılan mekânı Babil Garden Diyarbakır’da eşsiz konumu, profesyonel hizmeti ve yüksek kapasitesi ile karşınızda! Çiftlerimizin hayatlarındaki en önemli organizasyonlardan biri olan düğünleri için birçok imkân ve olanak sunuyor, yıllar boyu unutamayacakları bir davete eşsiz bahçemizde imza atıyoruz.

Diyarbakır’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk ândan itibaren misafirlerimizin memnuniyetleri doğrultusunda hizmet verdik. Her ayrıntıda sizin istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi düşündük, bunların yerine getirilmesi için titizlikle çalıştık. Hala ilk günkü aşk ve heves ile çalışmaya devam ediyor, bugüne kadar bizi tercih eden sayısız çiftimiz gibi sizi de buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. Kır düğünü hayali olan çiftlerimize istediklerini verecek, yeni hayatlarının ilk saatlerini mutlulukla geçirmelerini sağlayacağız.

Düğününüzü 2000 metre karelik bir alanda, tamamı çim alan üzerine kurulu bir bahçemizde gerçekleştiriyorsunuz. Etrafı ağaçlar ile çevrilen, yeşilin her tonuyla karşılaşacağınız bahçemizde doğal bir kır konseptine sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Konseptinize uygun olarak masa ve sandalyelerimizi giydiriyor, salonumuzu süslüyor ve çeşitli aksesuarlar kullanıyoruz.

Profesyonel bir mutfak kadrosu, yemekli davetleriniz için titizlikle çalışıyor. Lezzetli menüler ile davetinizi başka bir boyuta getiriyoruz. Yemek hizmetinde hiçbir sorunun yaşanmamasını amaçlıyoruz. Bunun için de mutfağımızdan başlayan ve servis elemanlarımızın tabakları özenle masanıza getirmesiyle devam eden bu süreç, defalarca planlanıyor. Her çalışanımızın özveriyle çalıştığını ve konuklarımızın hafızalarında yer edinecek bir organizasyon amaçladıklarını söylemek istiyoruz.

Müzik için sahip olduğumuz orkestramız, profesyonel ve tecrübeli müzisyenlerden oluşuyor. Işık, ses ve sahne sistemlerimiz de düğününüzden saatler önce kuruluyor, müzisyenlerimiz tarafından prova ile test ediliyor. Her şey, gecenizin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için!

Eğer daha detaylı bilgi almak ve Babil Garden Diyarbakır fiyatlarını öğrenmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Elazığ Yolu Üzeri Diyarbakır Öğretmen Evi Arkası Yenişehir/Diyarbakır

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.