Kır Düğünü Bolu

Abant Bahçeli Köşk

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Abant Bahçeli Köşk Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Abant Bahçeli Köşk Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Abant Bahçeli Köşk Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Abant Bahçeli Köşk Sıkça Sorulan Sorular

Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları ne kadar?

Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Abant Bahçeli Köşk kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Abant Bahçeli Köşk 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Abant Bahçeli Köşk düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Abant Bahçeli Köşk düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Abant Bahçeli Köşk düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Abant Bahçeli Köşk düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Abant Bahçeli Köşk Hakkında

Düğün, davet ve etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz, hayallerinize yakışır şekilde tasarladığımız kır bahçemiz Bolu’da sizleri bekliyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız ve nitelikli kadromuzla en değerli günleriniz için ev sahipliğinizi yapmayı çok isteriz.

Oturma düzeninizden yemek sunumlarınıza, ses ve ışık sisteminden mekân dekorasyonuna kadar bütün ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretiyoruz. İşini seven ve size değer veren ekibimizle yanınızda olmayı çok istiyoruz ve kır bahçemizi görmeniz için sizi davet ediyoruz.

Hizmetlerimizi merak ediyor musunuz?

Abant Bahçeli Köşk düğünleriniz için geniş ve ferah yapısıyla dikkat çekiyor. Bu yüzden misafirlerinizi gönül rahatlığıyla kır bahçemize davet edebilir, birlikte unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek kişi sayınıza göre özenle yerleştiriyoruz; dilerseniz beğendiğiniz renk ve tarzda süslemeler yaparak hayallerinizdeki görünümü elde ediyoruz. Trend süslemeler için organizasyon firmalarından danışmanlık almanızda fayda var!

Misafirlerinizle birlikte doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz mekânımızda, tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek servisi yapıyoruz. Bahçemizde kaliteli ses, ışık ve sahne sistemleri de bulunuyor.

Her türlü kolaylığı sağlayıp; davetlerinizin tüm yükünü omuzlarınızdan alarak hafiflemenizi istiyoruz. Özellikle düğün organizasyonlarınızda sizin için özel olarak hazırladığımız gelin odamızda son hazırlıklarınızı yapabilir, eşinizle birlikte heyecanınızı atarak düğün saatinizi bekleyebilirsiniz.

Kır bahçemizde düğün dışında balo, nişan, mezuniyet töreni, kına, konferanslar, iş toplantıları da yapabiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze ve gelecek konuk sayınıza göre belirliyoruz.

‘’Tüm bu süreçlerde yanınızda olalım, beraber güzel bir düğün günü geçirelim.’’ diyorsanız Abant Bahçeli Köşk fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Tesis Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Akçaalan Köyü Sok. Bahçeli Köşk Otel Abant Yolu Üzeri 9 Km 38/A

 • Adres tarifi:

  Abant Yolu 9. Km

 • Haritadaki Konumu

  Abant Bahçeli Köşk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.