Abant Bahçeli Köşk

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Abant Bahçeli Köşk
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Abant Bahçeli Köşk Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Abant Bahçeli Köşk Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Abant Bahçeli Köşk Sık Sorulan Sorular

Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları ne kadar?

Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Abant Bahçeli Köşk düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Abant Bahçeli Köşk kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Abant Bahçeli Köşk 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Abant Bahçeli Köşk düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Abant Bahçeli Köşk düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Abant Bahçeli Köşk düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Abant Bahçeli Köşk düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Abant Bahçeli Köşk Hakkında

Düğün, davet ve etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz, hayallerinize yakışır şekilde tasarladığımız kır bahçemiz Bolu’da sizleri bekliyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız ve nitelikli kadromuzla en değerli günleriniz için ev sahipliğinizi yapmayı çok isteriz.

Oturma düzeninizden yemek sunumlarınıza, ses ve ışık sisteminden mekân dekorasyonuna kadar bütün ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretiyoruz. İşini seven ve size değer veren ekibimizle yanınızda olmayı çok istiyoruz ve kır bahçemizi görmeniz için sizi davet ediyoruz.

Hizmetlerimizi merak ediyor musunuz?

Abant Bahçeli Köşk düğünleriniz için geniş ve ferah yapısıyla dikkat çekiyor. Bu yüzden misafirlerinizi gönül rahatlığıyla kır bahçemize davet edebilir, birlikte unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek kişi sayınıza göre özenle yerleştiriyoruz; dilerseniz beğendiğiniz renk ve tarzda süslemeler yaparak hayallerinizdeki görünümü elde ediyoruz. Trend süslemeler için organizasyon firmalarından danışmanlık almanızda fayda var!

Misafirlerinizle birlikte doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz mekânımızda, tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek servisi yapıyoruz. Bahçemizde kaliteli ses, ışık ve sahne sistemleri de bulunuyor.

Her türlü kolaylığı sağlayıp; davetlerinizin tüm yükünü omuzlarınızdan alarak hafiflemenizi istiyoruz. Özellikle düğün organizasyonlarınızda sizin için özel olarak hazırladığımız gelin odamızda son hazırlıklarınızı yapabilir, eşinizle birlikte heyecanınızı atarak düğün saatinizi bekleyebilirsiniz.

Kır bahçemizde düğün dışında balo, nişan, mezuniyet töreni, kına, konferanslar, iş toplantıları da yapabiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze ve gelecek konuk sayınıza göre belirliyoruz.

‘’Tüm bu süreçlerde yanınızda olalım, beraber güzel bir düğün günü geçirelim.’’ diyorsanız Abant Bahçeli Köşk fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Tesis Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Akçaalan Köyü Sok. Bahçeli Köşk Otel Abant Yolu Üzeri 9 Km 38/A

 • Nasıl gelinir?

  Abant Yolu 9. Km

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Abant Bahçeli Köşk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.