Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Diyarbakır

Radisson Blu Hotel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Radisson Blu Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Radisson Blu Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Radisson Blu Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Radisson Blu Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Radisson Blu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Radisson Blu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Radisson Blu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Radisson Blu Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Radisson Blu Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Radisson Blu Hotel Hakkında

Biz Radisson Blu Hotel Diyarbakir Kayapınar/Diyarbakır olarak sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Mutlu bir geleceğe evet demeden önce bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için hangi hizmetleri verdiğimizi merak ediyorsanız; hemen açıklayalım…

Öncelikle kına gecenizin tarihini belirliyoruz. Davetli listenizi oluşturuyoruz; gelecek konuk sayınıza ve vereceğimiz hizmetlere göre bütçemizi hazırlıyoruz.

Sizi otelimize kına mekânınızı görmeye davet ediyoruz. Tamamen hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için mekânımızda beraber düzenlemeler yapıyoruz.

Masalarımızı belirlediğiniz kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Oturma düzenine göre isim kartları oluşturabiliyoruz. Dilediğiniz renk ve biçimde mekân süslemesi yapabiliyoruz. Genellikle kına gecenize yakışacak olan kırmızı renginin hâkim olduğu süslemeler tercih ediyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz ikramları belirlemek için size menü tadımları yaptırıyoruz. Seçtiğiniz lezzetlerden atıştırmalıklarını büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.

Otelimizde kötü sürprize yer yok. Bunun için bütün organizasyonu en küçük ayrıntısına kadar planlayıp kötü ihtimalleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Kın gecenizde çalacak müziklere karar veriyoruz ve bir düzen oluşturuyoruz. İlk dansınızdan başlayarak gece sonunda çalacak müziğe kadar, bütün şarkılarınızın sıralamasına yine beraber karar veriyoruz. Olmazsa olmaz kına müziklerimizle hem duygulanacak hem de eğleneceksiniz.

Kına geceniz için kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz bir köşe hazırlıyoruz. Burada kırmızı tüllerle hazırladığımız kına tahtınızı sizi bekliyor. İsterseniz anlaşacağımız bir organizasyon firması aracılığıyla, kına aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına ekibiyle hazırlayacağınız koreografiyle eğlencenin doruklarına çıkarken misafirlerinize güzel bir görsel şov yaşatabilirsiniz.
Anlaşmalı fotoğrafçımız da en özel anlarınızın çekimlerini yapmak için çalışıyor. İsterseniz dış ve iç mekân çekimlerinizi otelimizin bahçesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Biz Diyarbakır’da kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Radisson Blu Hotel Diyarbakır fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Fırat Mah. Urfa Bulvarı. No:170 Kayapınar

 • Haritadaki Konumu

  Radisson Blu Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.