Mitannia Regency Hotel

E-posta Gönder

Mitannia Regency Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Mitannia Regency Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Mitannia Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mitannia Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Mitannia Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Mitannia Regency Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mitannia Regency Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Mitannia Regency Hotel Hakkında

Kına gecenizde en güzel organizasyonu yapmak için Diyarbakır’dayız. Kurulduğumuz ilk günden bugüne yenilikçi anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Ekibimizi sürekli geliştirerek, yeni trendlere ayak uydurarak ve sizin isteklerinizi her koşulda yerine getiren bir düğün salonu olarak yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Peki Mitannia Regency Hotel Diyarbakır olarak, kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle 750 kişiyi çok rahat alabilecek kapasiteye sahip Balo salonumuzda konuklarınızı ağırlıyoruz. Kapalı alan tercih etmezsiniz 200 kişinin sığabileceğini bahçemizde de davetlerinizi yapabiliriz. Konuk sayınıza göre dilediğiniz yeri seçebilirsiniz.

Yemekli tercihleriniz için, menünüzü profesyonel mutfak anlayışımızla hazırlıyoruz. Menü içeriğine siz karar veriyorsunuz, isteğiniz dahilinde menü tadımı gerçekleştirebiliyoruz. Misafirlerinize sunumlarınızı profesyonel servis elemanlarımız yapıyor.

Balo Salonumuz, 24 saat güvenlik sistemlerinin koruması altında hizmet veriyor. Size güvenli bir gün yaşatmak için tedbiri asla elden bırakmıyoruz.

Kına gecenizde sizi ve konuklarınıza hoş zaman geçirecek profesyonel orkestramız görev alıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca after parti alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizinle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir günü geçirmek kalıyor.

Kesintisiz kına gecenizin çekimini yapacak ve bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçı getirme imkânımız bulunuyor. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı kına gecenizden sonra, kendilerinden hemen teslim alabilirsiniz.

Kına gecenizde misafirlerinizin araç park etmede sorun yaşamamaları için otoparkımız hazırda bekliyor olacak. Aynı zamanda vale hizmetimiz de bulunuyor.

Kına dışında açılış, doğum günü, kurumsal etkinlik, nişan, düğün ve parti düzenleyebiliyoruz. Size kişi sayınıza ve verdiğimiz hizmetlere göre bir fiyatlandırma sunuyoruz.

Siz de daha fazla hizmet bilgisi almak ve kişi kapasitenize göre değişen fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Prof. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:2/1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mitannia Regency Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.