Ferhat Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Kayapınar, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Ferhat Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ferhat Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Ferhat Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ferhat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ferhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ferhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ferhat Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ferhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Ferhat Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle Ferhat Düğün Salonu Diyarbakır olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayımızın düğün öncesi en mutlu olduğu anlara şahit olduk. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte işimizi ilk gün ki şevkle yapıyor olmanın hevesiyle hizmet veriyoruz. Gelin adayımızın ve konuklarımızın memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımıza uygun olarak hareket ediyoruz.


Kına geceniz öncesinde ön görüşme gerçekleştiriyoruz. İstek ve taleplerinizi not alıyoruz. Zevkinizi yansıtan konsepte uygun organizasyonu geçekleştirmek için çalışıyoruz. Geniş kapasitemiz ile herhangi bir kısıtlamaya gitmeden konuklarınızı davet edebilirsiniz.


Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Kına gecesi konseptinizin renklerine uygun olarak masa ve sandalye giydiriyoruz. Yine mekanımızın süslemesini de seçmiş olduğunuz renklere uygun olarak yapıyoruz.


Kına gecesi ve bekarlığa veda günlerinizde dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmasıyla davul show, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına müziği, kına süslemesi gibi hizmetleri ortaklaşa yapabiliyoruz.


Salonumuzun en görkemli alanı ise pistimiz. Mekanımızın tam orta noktasında yer alan geniş pistimizde gece boyunca gönlünüzce eğlenebilecek, sevdiklerinizle dans edebileceksiniz. Pistimizde kaliteli ve teknolojik ses ekipmanları kullandık. Müziğin keyfini bir başka yaşayacaksınız.


Bütün işlerinizi rahatça halledip, hazırlık yapabileceğiniz size özel hazırladığımız odanızda kına geceniz başlayana kadar dinlenebilirsiniz.


Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız kına gecenizin hiçbir anını kaçırmadan kesintisiz yayın yapıyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğraflarınızı alıp ömür boyu saklayabiliyor.


Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; düğün, doğum günü, açılış ve daha fazlası. Güler yüzlü, işinde uzman ve profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz.


Daha fazla bilgi almak Ferhat Düğün Salonu Kayapınar/Diyarbakır ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Peyas Mahallesi, 497. Sk., 21070 Kayapınar/Diyarbakır

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.