Rüya Park Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Ergani, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Rüya Park Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Rüya Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Rüya Park Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rüya Park Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Park Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rüya Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Rüya Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Rüya Park Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rüya Park Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rüya Park Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rüya Park Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, parti, baby shower, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Rüya Park Düğün Salonu Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe adım atacağınız düğün mekanını mı arıyorsunuz? Gelin, Ergani Rüya Park Düğün Salonu’nda bir çay içelim. Avantajlı fiyatlarımızı duyun, salonumuzu ziyaret edin ve sunduğumuz hizmet kalitesiyle son kararınızı verin. Biz hayalini kurduğunuz düğün töreni için doğru adreste olduğunuzu hissedeceğinizden şimdiden eminiz!

Nedeni ise, yıllardır düğün sektöründe yer alan ekibimizin ustalıkla çalışmaları sayesinde tertemiz ve şık salonumuzu beğeneceğinize olan inancımız. Beyaz rengin hakim olduğu şık ve bir o kadar sade salonumuz, aynı zamanda ferah ve konforlu. Çünkü yüksek tavanlı ve kolonsuz şekilde özel olarak inşa edilen yapı, zaten düğün ve konferans salonu olarak tasarlandı. Böylelikle ses, sahne, ışık sistemleriyle gerekli teknik altyapı sağlandı. İklimlendirme sistemleri ve havalandırma ile her mevsim temiz havanın olduğu konforlu bir davet alanı haline getirildi.

Yemekli ve yemeksiz düğün törenleri için çiftlerimizin severek tercih ettiği salonumuzda, 1500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Farklı oturma düzenleriyle, yuvarlak masalar kullandığımız salonda süslemeler de yapıyoruz. Sade ve şık dekorasyona uygun atmosferde masa ve sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Sizin için özel olarak nikah masası da stilize ediyoruz. Sahne ve dans pistiyle eğlence alanlarını da kuruyoruz. Ancak daha detaylı bir süsleme ve konsept çalışmalar için organizasyon firmasıyla anlaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Kaliteli hizmet sunmak ve eksiksiz davetler tasarlamak konusunda son derece iddialı olan Rüya Park Düğün ve Konferans Salonu’nda profesyonel çekim ekibimiz, müzisyen ve servis personelimizle birlikte çalışıyoruz. Doğru koordinasyonla ikram sunumlarında ve eğlencede en küçük bir aksaklık olmadan gecenizin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Siz de bu sayfa üzerindeki Rüya Park Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak Ergani düğünleri arasında sıklıkla söz edilecek harika bir geceye ev sahipliği yapabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.