Pekçetinler Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Ergani, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Pekçetinler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Pekçetinler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Pekçetinler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Pekçetinler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Pekçetinler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Pekçetinler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Pekçetinler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Pekçetinler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pekçetinler Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pekçetinler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pekçetinler Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, parti, nişan, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Pekçetinler Düğün Salonu Hakkında

Diyarbakır’da evlenmeye karar veren çiftleri Pekçetinler Düğün Salonu’na davet ediyoruz. Hayal ettiğiniz düğün töreni için uygun davet alanını bularak avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanmanızı istiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hak ettiğiniz kaliteyi ve hizmeti sunuyor, burada mutlu bir birlikteliğe adım atmanız için çalışıyoruz.

Hazırlık sürecinde istek ve beklentilerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Diyarbakır Ergani düğünleri arasında bahsi geçecek bir tören ve unutulmaz bir eğlence tasarlamak için iş ortaklarımızdan da destek alıyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonumuzda, 800 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Her mevsim tercih edebileceğiniz salonumuzda; özel aydınlatmalar, ses, ışık, sahne, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerine önem veriyoruz. Bu sayede konuklarınızı özenle ağırlayacağımız konforlu davet alanında yuvarlak masalarla düzen sağlıyoruz. Bu gecenin yıldızı olan sizin için de gelin ve damat odası düzenliyoruz. Salona giriş yapacağınız merdivenleri süslüyor, dans pistinde ilk dansınız ile romantik bir başlangıç için volkan gösterileriyle şık bir atmosfer oluşturuyoruz.

İkramlı davetlere ev sahipliği yaptığımız Pekçetinler Düğün Salonu’nda, güler yüzlü servis personeliyle çalışıyoruz. Hızlı ve özenli pasta sunumu, masalarda kuru pasta ile meşrubat ikramı yapıyoruz. Yemekli davetler gerçekleştirmiyor, ancak arzu ederseniz temin ettiğiniz ikram ve çerezleri konuklarınıza dağıtıyoruz.

Bu gecenin en önemli konusu şüphesiz ki; eğlence! Bu yüzden sahnede yerini alan piyanist ve müzik ekibiyle eğlenceyi başlatıyoruz. Kesintisiz eğlence ve müzik eşliğinde mutluluğunuzu kutluyoruz. Son olarak; dilerseniz düğün çekimleri için iş ortaklarımızla da anlaşma sağlıyor, heyecan dolu anlarınızın tamamını büyük bir özenle kayıt altına alıyoruz.

Pekçetinler Düğün Salonu iletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Ergani düğün salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, bir an önce formu doldurarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.