Ferhat Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Kayapınar, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Ferhat Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ferhat Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Ferhat Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ferhat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ferhat Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ferhat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ferhat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ferhat Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ferhat Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ferhat Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ferhat Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ferhat Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan düğünüzü unutulmaz bir organizasyon ile gerçekleştirmek için sizleri Ferhat Düğün Salonu Diyarbakır’a davet ediyoruz. Uzun yıllardır düğün sektöründeyiz. Bugüne kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte işimizi ilk gün ki şevkle yapıyor olmanın hevesiyle hizmet veriyoruz. Çiftlerimizin ve konuklarımızın memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımıza uygun olarak hareket ediyoruz.


Düğün öncesinde çiftimizle ön görüşme gerçekleştiriyoruz. İstek ve taleplerinizi not ediyoruz. Zevkinizi yansıtan bir düğün organizasyonu geçekleştirmek için çalışıyoruz. Geniş kapasitemiz ile herhangi bir kısıtlamaya gitmeden konuklarınızı düğününüze davet edebilirsiniz.


Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Aynı masada olmasını istediğiniz misafirleriniz için masalarımızı birleştirebiliyor, isimlerinin yazılı olduğu kartlar bırakıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerimizi istediğiniz renkleri kullanarak süslüyoruz. Çiftimizin salona giriş yapacağı yürüyüş yolunu ve gelin-damat masasının süslemelerini de özenle yapıyoruz.


Düğününüzü yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyebiliriz. Yemekli düğünleriniz için standart menülerimiz bulunuyor. Damak zevkinize ve yöremize ait olan lezzetlerden oluşan farklı menülerde hazırlayabiliriz. Hijyenik mutfağımızda usta aşçılarımız tarafından pişiriliyor yemeklerimiz. Yemeksiz düğünleriniz de çerez, kuru ve yaş pasta, meşrubattan oluşan ikramlar hazırlıyoruz. Güler yüzlü ve hızlı servis personelimizle isteklerinizi anında yerine getiriyoruz.


Salonumuzun en görkemli alanı ise pistimiz. Mekanımızın tam orta noktasında yer alan geniş pistimizde gece boyunca gönlünüzce eğlenebilecek, sevdiklerinizle dans edebileceksiniz. Pistimizde kaliteli ve teknolojik ses ekipmanları kullandık. Müziğin keyfini bir başka yaşayacaksınız.


Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; kına, doğum günü, açılış ve daha fazlası. Güler yüzlü, işinde uzman ve profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz.


Daha fazla bilgi almak Ferhat Düğün Salonu Kayapınar/Diyarbakır ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Peyas Mahallesi, 497. Sk., 21070 Kayapınar/Diyarbakır

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.