Düğün Salonları Bolu

Ümit Disko

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ümit Disko Hakkında

Düğününüz için kaliteli hizmet veren, uygun fiyatlı bir mekân mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz çünkü bu isteğinize kulak veriyor ve en özel gününüzde ev konforunda bir düğün geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğününüz için hangi hizmetleri veriyoruz?

1988 Yılından beri düğün sektöründe faaliyet gösteren düğün salonumuzda 500 kişilik ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Mekânımızda masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.

Ümit Disko Düğün Salonu Bolu’da kendimiz yemek servisi yapamıyoruz. Eğer siz bir catering firmasıyla anlaşırsanız yemekli düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliriz. Yemek istemediğiniz etkinlikler içinse misafirlerinizi atıştırmalık menüler ve içecek ikramları yapıyoruz.

Güzel ve ferah sahnemizde kaliteli ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklere beraber karar verebiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyor, tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçerseniz salonumuzu organizasyonlarınıza özel olarak hazırlayabiliyoruz.

Hep daha iyisini yapmak için çalışan işletme sahiplerimiz ve ailemiz kabul ettiğimiz ekibimizle birlikte en değerli günlerinizde elimizden geldiğinde her istediğinizi yerine getiriyoruz. En değerli günlerinizde ev sahipliğinizi yapmamızı istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Peki bizimle iletişim kurmak için ne yapmanız gerekiyor?

Bolu Ümit Disco Düğün Salonu fiyatlarınızı öğrenmek ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad. No:45

  • Haritadaki Konumu

    Ümit Disko Yol Haritası

Ümit Disko Düğün Yorumları (1)

Fatma

Düğün Tarihi: 16.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Arkadaşımın düğününü yaptık biz bu mekanda ve genel anlamda memnunduk. Tek taraflı bir düğün olduğu için fazla kalabalık değildik 200 kişiydik. İkramlı bir düğün oldu ve ikramların tadı da lezzetide iyiydi. Küçük bir mekan olduğu için bize tam olarak yetti, zaten abimin düğünü olduğu için ben çok... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.