Pasha Kongre Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pasha Kongre Merkezi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Pasha Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Pasha Kongre Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pasha Kongre Merkezi Sık Sorulan Sorular

Pasha Kongre Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Pasha Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Pasha Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Pasha Kongre Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pasha Kongre Merkezi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pasha Kongre Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pasha Kongre Merkezi düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, parti, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Pasha Kongre Merkezi Hakkında

Düğünleri için farklı konsept arayan çiftlere diledikleri alternatifleri sunuyoruz. Pasha Kongre Merkezi olarak 2017 yılından itibaren hizmet veriyoruz. Yeni ve temiz mekânımız düğün haricinde birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuzda Kongre ve etkinliklerden başlayarak balo ve düğünlere kadar birçok organizasyonda faaliyet gösteriyoruz. Farklı salon alternatiflerimizle oturma düzeni ve kişi sayısına göre istediğiniz oturma düzeninin farklı olduğu salonlar sunuyoruz. Kokteyl düzeni, tiyatro düzeni ve sınıf düzeninden başlayarak yemekli düğünler için ziyafet düzeni salonumuzda etkinlikleri yapıyoruz.

Şık tasarımı ve mimari estetiğiyle ilk bakışta gözünüzü alacak salonlara sahibiz. Ayrıca açılık kapanır tavan ve bahçeye açılan balkonumuzla ferah bir ortama sahip olacaksınız. Yalnız mimarisiyle değil gelişmiş teknolojik altyapısıyla sizi şaşırtıyor olacağız. Ses ve ışık ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan size kaliteli hizmet sunuyoruz. Salonumuzda ihtiyacınıza göre çözümler sunarak hayal ettiğiniz bir düğün organizasyonu yapıyoruz.

Kokteyl veya yemekli düğün istiyorsanız kaliteli ürünlerle yapılmış yemek ve ikramları size servis ediyoruz. Menünüzü birlikte hazırlıyor size ön tadım yaptırarak düğün gününüzde aynı lezzeti misafirlerinize sunuyoruz. İsteğiniz doğrultusunda çocuk menüsü, diyabet, vegan ve vejetaryan menülerimizi de size sunuyoruz.
İstediğiniz konsepte ve tarzınıza göre salonumuzu süslüyoruz. Masa ve sandalye alternatifleri ve renk seçeneklerimizi size sunuyoruz. Canlı çiçekler şamdanlarla misafir masanızı süslüyoruz gelin damat masasını kişiye özel tasarlıyoruz. Düğününüzün başından sonuna organizasyon sorumlumuz sizinle birlikte oluyor ve sorunsuz bir düğün geçirmenizi sağlıyor. Siz de kaliteli bir salonda ışıl ışıl bir düğün geçirmek istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Eski İstanbul Caddesi Paşaköy Mahallesi No:73

 • Nasıl gelinir?

  Bolu batı çıkışı karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pasha Kongre Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.