Düğün Fotoğrafçıları Diyarbakır

Cihangir Fotoğrafçılık

5,0
Cihangir Fotoğrafçılık
 • Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Yönetici

Cihangir Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Cihangir Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Cihangir Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Cihangir Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cihangir Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Cihangir Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cihangir Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Cihangir Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cihangir Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Cihangir Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"İç ve dış mekanlarda, taleplere göre farklı konseptlere fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz."

Cihangir Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cihangir Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Cihangir Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cihangir Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi".

Cihangir Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor. Gelinliğiniz tam hayal ettiğiniz gibi oldu, düğün mekanını da ayarladınız. Her şey tamam, sıra sadece düşlerinizi yaşamaya geldi. Peki, bu tekrarı olmayacak günü ölümsüzleştirmeyi kime emanet edeceksiniz? Biz, Foto Cihangir’de ne kadar önemli bir sorumluluk aldığımızın bilinciyle düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekerek size çok özel kareler sunuyoruz. İşimizin kalitesini ve benzersiz tarzımızı görmek için tanışmaya bekleriz.

Deneyim

Uzun yıllardır Diyarbakır’da profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Bugüne dek sayısız çiftimizin düğün, nişan, kına ve daha pek çok özel anında yanındaydık. İşimizi severek yapıyoruz ve fotoğrafçılık tutkumuz kadrajımıza da yansıyor. Çiftlerimizi memnun etmek adına her yerde ve tarzda çekim yapabiliriz. Ön görüşmemizde önce onları tanıyor ve taleplerini iyi anlıyor, sonra da kendimizden bahsederek işlerimizden örnekler veriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Cihangir Fotoğrafçılık’ta çiftlerimize pek çok hizmeti tek bir çatı altında uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz. Çünkü düğün hazırlıklarıyla uğraşırken ne kadar telaşlı ve heyecanlı olabileceğinizin bilincindeyiz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve katalog çekimlerimizde sadece hayalinizin de ötesinde pozlar yakalamakla kalmıyor, size tatlı bir mola imkanı da sunuyoruz. Birlikte Save the Date ve Trashday gibi çok özel çekimlere de imza atabiliriz.

İç ve dış tüm mekanlarda ve pek çok değişik konseptte çekim gerçekleştirebiliriz. Dış çekimlerimizi Diyarbakır’ın zengin tarihi dokusuna taşıyabiliriz. Sapsarı buğday tarlalarından romantik mekanlara uzanabiliriz. Yüksek enerjimizle aşkınızı çekimlerimize yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz. Stüdyo ve plato çekimleri de yapıyoruz. Düğününüzden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece her şeyi istediğiniz gibi planlıyor ve harika bir iş çıkarıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Anılarınızı Foto Cihangir’e emanet ettiğinizde size hem harika bir fotoğrafçılık hizmeti hem de bakmaya kıyamayacağınız albümler sunacağız. Fotoğraf ve belgesel çekimlerimizden sonra sıra montaj ve düzenleme aşamasına geliyor. Sizi çok bekletmiyor ve en fazla 3 hafta içinde fotoğraflarınızı hazırlıyoruz. Aralarından beğendiklerinizi seçebilir ve farklı albüm tasarımlarımızı değerlendirebilirsiniz. Farklı boyut ve kapaklarla cep, aile veya klasik pek çok albüm alternatifimiz bulunuyor.

En çok tercih edilen Diyarbakır düğün fotoğrafçılarından biri olarak size hayallerinizin ötesinde kareler sunmak için sabırsızlanıyoruz. Kadrajımızdan aşkınızı bambaşka bir gözle göreceksiniz. Ekibimiz düğününüzde yer alarak her anınızı yakalamak için şimdiden sabırsızlanıyor. Randevu almak ve tanışmak için yan tarafta yer alan formumuzu doldurabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Foto Cihangir ailesi olarak çiftlerimize şimdiden bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Diyarbakır

 • Haritadaki Konumu

  Cihangir Fotoğrafçılık Yol Haritası

Cihangir Fotoğrafçılık Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gamze & Said

Düğün Tarihi: 14.11.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İşlerini titizlikle yapan hassas bilgi deneyimi olan insanlar düğüm albümündeki fotoğraflara bayıldım çok güzel bir işi çıkartırlar. Ellerine sağlık herkese tavsiye ediyorum sonuçta dugun ömürde Bir kere olan bir şey...

Seher & Bayram

Düğün Tarihi: 31.10.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok başarlı insanlar en mutlu günümüzde bizlere yardımcı oldular gereken her şeyi yaptılar eski bir firma olmanın yani sıra degisik tarz ve şekillerde de ayrı bir şekilde imkan sundular çok memnun ayrildik kendilerine tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.