Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

 • Dicle, Diyarbakır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Uzun bir süredir bu ânı bekliyordunuz ve işte geldi çattı! Hayalini kurduğunuz birbirinden güzel düğün fotoğrafları için son bir adım kaldı; o da düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel bir düğün fotoğrafçısı! Bunu da uzun zamandır sektörde aktif olarak faaliyet gösteren ve çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alan Diyarbakır Düğün Fotoğrafçısı sağlıyor!

Hem fotoğraf hem de video konusundaki uzmanlığımız sayesinde fotoğraflarınız için pek çok çekim türünü de sizinle buluşturabiliyoruz. Mesela düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi farklı videolar ile bugünü güzel bir şekilde hatırlamanızı sağlayabiliyoruz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolar ile hatırlattığınız save the date çekimlerinin yanı sıra düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekimleri ile de memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Diyarbakır düğün fotoğrafçılarından farklı olarak bilgi birikim ve tecrübelerimizi en iyi şekilde çiftlerimizle paylaşma gayesindeyiz. Mesela çekimleriniz için istediğiniz konsepti sağlamanın yanı sıra bu konsepte uygun gelinlik ve damatlık önerilerinde bulunuyoruz. Aynı zamanda çekim boyunca çok daha doğal fotoğraflara sahip olmanız için bakış, duruş, gülüş ve poz gibi teknik detaylar hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Sadece sizi değil, cebinizi de düşünüyor ve pek çok kampanya ile bu süreci en uygun şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Stüdyo çekimlerimiz ve dış mekan çekimlerinde ekonomik paketler hazırlıyor, oldukça uygun fiyatları sizinle buluşturuyoruz. Bu paketlerin içinde büyük ahşap kapak albüm, aile albümü, ahşap kapak kutu, poster ya da canvas seçeneği ve tüm fotoğraflarınızın dijital formatı gibi imkânlar bulunuyor.

Diyarbakır dış çekim fotoğrafları, stüdyo çekimleri ve daha pek çok konuda uzmanlığımıza güveniyorsanız ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.