Nature Düğün Photography

E-posta Gönder

  • Merkez, Bolu.

Nature Düğün Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Nature Düğün Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Nature Düğün Photography Sıkça Sorulan Sorular

Nature Düğün Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nature Düğün Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Nature Düğün Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nature Düğün Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".


Nature Düğün Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nature Düğün Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Nature Düğün Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nature Düğün Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Nature Düğün Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nature Düğün Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Nature Düğün Photography Hakkında

Sevdiklerinizle bir arada olacağınız düğün gününüzü tüm detaylarıyla ölümsüzleştirmek istiyorsanız, Nature Düğün Photography ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız. Tecrübeli, profesyonel ve bir o kadar da estetik çalışmalarıyla dikkat çeken bir ekiple birlikte çalışmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Bolu fotoğrafçıları arasında yer alıyor, Nature Düğün Photography isimli markamızla öne çıkıyoruz. Fotoğrafçılık bizim için meslekten ziyade bir tutku. Bugüne kadar da imza attığımız başarılarla bunu en iyi şekilde kanıtladık. Dönem dönem düzenlediğimiz farklı kampanyalarla da bütçenizi düşünüyoruz. Uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken sizi memnun etmeye, beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Çekim planını oluştururken de fikrinizi alıyor, kararsızlık yaşarsanız yönlendirmelerde bulunuyoruz. Baştan sona tüm çekim sürecinin sizin istediğiniz gibi ilerlemesini sağlıyoruz.

Çekimden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Video ya da fotoğraf çekimi hizmetlerimizden istediğinizi ya da iki çalışmayı da birden de alabilirsiniz. Yaptığımız çekimlere ek olarak bir de sosyal medya hesaplarınız için kısa videolar hazırlıyoruz. Bu da düğünden önce hoş paylaşımlar yapmanıza imkan sağlıyor. Çekim mekanı konusunda herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Kararı size bırakıyoruz. Çekim yapmak istediğiniz yer neresi olursa olsun, size memnuniyetle eşlik ediyoruz.

Çekimler esnasında çok sayıda ekipman kullanıyoruz. Tüm aletlerimiz son teknoloji. Sizi farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyor, size konsept oluştururken yardımcı oluyoruz. Albümlerinizi hazırlarken de istediğiniz boyutlarda bir hizmet alabiliyorsunuz.

Bolu düğün fotoğrafçısı Nature Düğün Photography’nin değerli çiftlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Nature Düğün Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sesbahat & Semih

Düğün Tarihi: 16.08.2020


Cekimler gercekten cok eglenceliydi Ibrahim Beyisine sadik herhangi bir problem yasamadik. Album zamaninda teslim edildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.